menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول شاید احتمالا کمتر نام این تابلو به گوشتان خورده باشد و یا شاید آنرا قبلا دیده اید، بدون آنکه نامش را بدانید. تابلویی را از فروشگاه خریداری کرده باشید. اما اکنون به شما از تابلو قاب شاسی معلق و کاربردهای آن بیشتر خواهیم گفت. تخته شاسی با قاب معلق سازه ای است که از قاب عکس و تخته شاسی ساخته شده و در ابعاد دلخواه قابل سفارش است. مزیت بزرگی که قاب شاسی معلق دارد قابلیت قرار دادن دو یا سه عکس است که به زیبایی در دل خود جای می دهد. قطعا با خرید این تابلو تفاوت را احساس خواهید کرد و زیبایی دیوار ها را چند برابر می کنید.
تابلو قاب معلق کمک می کنند تا تصاویر را به گونه ای جذاب و منحصر به فرد به نمایش بگذارید و بینندگان را غافلگیر کنید. توجه داشته باشید اگر عکس هایی با یک موضوع و مضمون در این قاب قرار دهید به هم پیوستگی و توازن بهتری را در میان تصاویر ایجاد خواهید نمود. به عنوان مثال این تصاویر می توانند مربوط به دوران مختلف زندگی یک شخص، نمایش فصل ها و یا شرح حال زندگی از دیروز تا امروز (تصاویری با مضمون اجتماعی) به صورت تصویری و غیره باشد.
در صورتی که می خواهید تصاویر با برش های خاص و در زاویه های متفاوت قرار گیرند می توانید از چند تکه شدن یک تصویر و دیدن آن به صورت پازل در این تابلو لذت ببرید. هر بخش تکمیل کننده تصویر اصلی است که به زیبایی در برش های منظم در کنار یکدیگر قرار گفته اند. با خرید تخته شاسی با قاب معلق می توانید گالری فاخر از تصاویر مورد علاقه یا خانوادگی خود داشته باشید. شاید دیگر دوره استفاده از تابلوهای رایج و مرسوم به سر رسیده باشد و اینبار باید به شیوه ای نو از تصاویر رونمایی کرد. مطمئنا اگر در منزل یا نمایشگاه عکس و غیره از تابلو قاب معلق استفاده کنید میهمانانِ شگفت زده تری خواهید داشت که از دیدن تصاویر لذت می برند و شاید در نمایشگاه چند مشتری جدید هم جذب کنید.
در نظر داشته باشید برای آنکه بتوان متفاوت ظاهر شد همواره این مدرن ترین ها هستند که وجه تمایز ایجاد می کنند. از این رو تابلو قاب معلق به شما کمک می کنند که تصاویر را در چهار چوب و قاب شکیل تری ارائه دهید و از حرفه ای بودن عملکرد خود مطمئن باشید. ما در رسانه نقره ای برآنیم همواره سازه ها و ابزارهای به روز را مطابق نیاز جامعه ارائه کنیم تا قدرت پاسخگویی به مشتریان را بیش از پیش داشته باشیم.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
تخته شاسی با قاب معلق تخته شاسی با قاب معلق تخته شاسی با قاب معلق

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ تابلو تخته شاسی 8 میل چاپ تابلو تخته شاسی 8 میل چاپ تابلو تخته شاسی 8 میل

۱۸,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ تابلو فرش چاپ تابلو فرش چاپ تابلو فرش

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
فوم برد 5 میل چسبدار فوم برد 5 میل چسبدار فوم برد 5 میل چسبدار

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش