menu homeخانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما basketسبد خرید icoورود icoعضویت

چاپ فولدر
چاپ فولدر

فولدر ها از جمله ابزار های مهم اداری هستند که جهت نظم دهی به اوراق کاربرد دارند. با استفاده از فولدر می توانید مدارک، اسناد، قراردادها و دیگر برگه ها را به صورت دسته بندی شده در داخل یک پوشه داشته باشید.

چاپ فولدر به روش افست

چاپ فولدر به روش افست (چهار رنگ CMYK) انجام می شود که با توجه به نوع چاپ، قیمت آن متفاوت است. می توانید آنچه از یک فولدر انتظار دارید را از نمونه های موجود در رسانه نقره ای انتخاب و سفارش چاپ را ثبت کنید. چاپ فولدر روی مقوایی انجام می شود که جنس بسیار مرغوب، بادوام و قابلیت پذیرش رنگ با کیفیت بالا را دارد.

چرا از فولدر استفاده کنیم؟

سیلور رسانه پیشنهاد می کند از فولدرها به عنوان ابزار تبلیغاتی برای برند یا کسب و کار خود استفاده کنید. چاپ فولدر این امکان را می دهد تا بتوانید با توجه به اهداف و استراتژی های سازمان، تبلیغات مختلف داشته باشید، از این رو درج آدرس، شماره تماس، شبکه های اجتماعی در پشت فولدر و اشاره به نام برند، شعارهای سازمانی و لوگو، روی فولدر ضروری است. می توانید برای انتخاب رنگ از رنگ های سازمانی یا دیگر رنگ های شاخص استفاده کنید تا آنرا به هویت بصری برند پیوند دهید.

ویژگی های فولدر

  • چاپ فولدر جیب دار روی کاغذهای 300 گرم انجام می شود که خروجی برای دوام بیشتر نیاز به روکش سلفون دارند.
  • در صورتی که از خدمات و چاپ فولدر های جیب دار استفاده کنید، علاوه بر نگهداری کاغذ می توان در پکِ فولدر، سی دی، خودکار، کارت ویزیت و دیگر موارد کم حجم را قرار داد.
  • بسیاری از اساتید و سخنرانان برای تکمیل اطلاعات جلسات معارفه یا ماندگاری در اذهان از چاپ فولدر جیب دار بسیار استقبال می کنند.
  • در این فولد، بروشور یا کاتالوگ، کارت ویزیت و دیگر هدایای تبلیغاتی قرار داده می شود تا با مخاطبان خود ارتباط بهتر و قدرتمندتری برقرار نمایند.
  • چاپ فولدر با توجه به انتخاب گرماژ کاغذ و جنس آن در قیمت های مختلف انجام می شود که می توانید این کاغذ را از میان گلاسه های 250، 300 و 350 گرم انتخاب کنید.
  • هر چه گرم کاغذ بالاتر باشد از دوام و استحکام بیشتری برای حمل و نگهداری محتویات برخوردار است.
 در این زمینه رسانه نقره ای از مقواهای ایندلبرد 300 و 350 گرم استفاده می کند تا پوشه ای ماندگار و همیشگی در دستان مخاطبان داشته باشد.
در صورتی که قصد چاپ فولدر برای کسب و کار خود دارید و می خواهید بهترین ها را داشته باشید با مشاوران ما در رسانه نقره ای تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را دریافت نمایید.ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


  از مقالات سایت دیدن نمایید ترفند های طراحی ، خدمات نمایشگاهی
تمام حقوق این وبسایت متعلق به سیلوررسانه میباشد.
social social social social social