menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول فولدر ها از جمله ابزار های مهم اداری هستند که جهت نظم دهی به اوراق کاربرد دارند. با استفاده از فولدر می توانید مدارک، اسناد، قرار دادها و دیگر برگه ها را به صورت دسته بندی شده در داخل یک پوشه داشته باشید. چاپ فولدر به روش افست انجام می شود که با توجه به نوع چاپ، قیمت آن متفاوت است. می توانید آنچه از یک فولدر انتظار دارید را از نمونه های موجود در رسانه نقره ای انتخاب و سفارش چاپ خود را ثبت کنید. چاپ فولدر روی مقوایی انجام می شود که جنس بسیار مرغوب، بادوام و قابلیت پذیرش رنگ با کیفیت بالا را دارد.
اما سیلور رسانه پیشنهاد می کند از فولدرها به عنوان ابزار تبلیغاتی برای برند یا کسب و کار خود استفاده کنید.
چاپ فولدر این امکان را می دهد تا بتوانید با توجه به اهداف و استراتژی های سازمان، تبلیغات مختلف داشته باشید، از این رو درج آدرس، شماره تماس، شبکه های اجتماعی در پشت فولدر و اشاره به نام برند، شعارهای سازمانی و لوگو، روی فولدر ضروری است. می توانید برای انتخاب رنگ از رنگ های سازمانی یا دیگر رنگ های شاخص استفاده کنید تا آنرا را به هویت بصری برند پیوند دهید.
چاپ فولدر های جیب دار روی کاغذهای 250 گرم انجام می شود که خروجی برای دوام بیشتر نیاز به روکش سلفون دارند. در صورتی که از خدمات و چاپ فولدر های جیب دار استفاده کنید، علاوه بر نگهداری کاغذ می توان در پکِ فولدر، سی دی، خودکار، کارت ویزیت و دیگر موارد کم حجم را قرار داد. همچنین بسیاری از اساتید و سخنرانان برای تکمیل اطلاعات جلسات معارفه یا ماندگاری در اذهان از چاپ فولدر جیبدار بسیار استقبال می کنند. زیرا در این فولد، بروشور یا کاتالوگ، کارت ویزیت و دیگر هدایای تبلیغاتی قرار داده می شود تا با مخاطبان خود ارتباط بهتر و قدرتمندتری برقرار نمایند.
چاپ فولدر با توجه به انتخاب گرماژ کاغذ و جنس آن در قیمت های مختلف انجام می شود که می توانید این کاغذ را از میان گلاسه های 250، 300 و 350 گرم انتخاب کنید. هر چه گرم کاغذ بالاتر باشد از دوام و استحکام بیشتری برای حمل و نگهداری محتویات برخوردار است. در این زمینه رسانه نقره ای توصیه می کند از مقواهای ایندلبرد 300 و 350 گرم استفاده کنید تا پوشه ای ماندگار و همیشگی در دستان مخاطبان خود داشته باشید.
در صورتی که قصد
چاپ فولدر برای کسب و کار خود دارید و می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید می توانید با مشاوران ما در رسانه نقره ای تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را دریافت نمایید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ پاکت رادیولوژی چاپ پاکت رادیولوژی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ کارت ویزیت چاپ کارت ویزیت چاپ کارت ویزیت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ لیوان کاغذی چاپ لیوان کاغذی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ بروشور آکاردئونی چاپ بروشور آکاردئونی چاپ بروشور آکاردئونی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش