menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول رومیزی و رانرها از جمله تزئینات دکوراسیون مورد علاقه خانم ها هستند که طرح آن ها روی پارچه هایی با جنس مخمل کوبیده چاپ می شوند. چاپ رومیزی و رانر با رنگ های مرغوب و درجه 1 انجام می شود که به راحتی همانند دیگر پارچه ها بدون آنکه دچار رنگ پریدگی یا افت کیفیت شوند قابلیت شستشو با مواد شوینده و پاک کننده ها را دارند. طرح های زیبا، تنوع رنگ و الگو های مختلف هیچ یک محدودیتی در چاپ رومیزی و رانر ندارند و می توانید با توجه به نوع رومیزی و رانر طرح دلخواه خود را سفارش دهید تا طی 7 کاری سفارش شما آماده تحویل گردد.
جنس مخمل کوبیده رومیزی ها از الیاف با کیفیت و سبک بوده که می توانید آن را برای چاپ رومیزی و رانر با نقش های سنتی، مدرن، طرح های خطاطی یا تصاویر شخصی داشته باشید. هر چند که رومیزی ها از جمله تزئینات با ابعاد کوچک و کم هستند اما نقش پایه ای و بسزایی در تغییر رنگ و حس فضای اتاق دارند. با این حال می توانید دکوراسیونی جدید به سبک شخصی داشته باشید که هرگز کسی چنین نقوشی را قبلا ندیده باشد. با استفاده از این سبک شخصی می توانید استایل زندگی و سلیقه خود را بهتر به دوستان خود معرفی کنید و به گونه ای متفاوت میزبان آنان باشید.
چاپ رومیزی و رانر اغلب برای چاپ های سنتی و تذهیبی مورد توجه قرار می گیرد که البته سبک های مدرن و به روز در این میان یافت می شوند اما هموطنان عزیز همواره به دنبال عناصری هستند که زندگی خود را به ریشه و فرهنگ ایرانی گره بزنند و پیوندی ناگسستنی با آن داشته باشند.
به طور کلی از مهم ترین مزایای
چاپ رومیزی و رانر می توان به ابعاد و طراحی آن اشاره کرد.
1. ابعاد رو میزی ها در قطع های دایره ای، مربعی، مستطیلی و کراواتی هستند که به راحتی با انواع میز های عسلی، میز خاطره، میز نهار خوری، میز جلو مبلی و غیره تطبیق می یابد.
2. همچنین سبک و نقش طرح چاپی در چاپ رومیزی و رانر به گونه ای است که با هر سبک و سلیقه ای می توانید رو میزی های خود را ست کنید و به زیبایی محل کار و زندگی خود بیفزایید.
در صورت تمایل می توانید طرح دلخواه و شخصی خود را به صورت فایل با کیفیت به بخش طراحی گرافیک رسانه نقره ای ارسال کنید تا کیفیت و ابعاد طرح قبل از چاپ بررسی شود. در نظر داشته باشید در صورتی که طرح از کیفیت بالایی برخوردار نباشد بهتر است فایل جایگزین ارسال کنید تا خروجی فوق العاده ای داشته باشید و سالیان سال از دیدن آن مثل روز اول حس مثبت بگیرید و از انتخاب خود رضایت کامل داشته باشید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ پرده لوردراپه چاپ پرده لوردراپه

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ کاغذ دیواری چاپ کاغذ دیواری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ روی لوستر چاپ روی لوستر

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ آباژور ایستاده چاپ آباژور ایستاده

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش