menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر زیادی بر احساسات و عواطف ساکنین و افراد حاضر در آن فضا دارد. با این حال می توان روی تغییر هر یک از فاکتور های مهم از جمله کاغذ دیواری پیشنهاداتی داد تا فضایی دلنشین و جذاب داشته باشید. اگر از آن دسته افرادی هستید که حساسیت بالایی در انتخاب کاغذ دیواری به خرج می دهید می توانید از خدمات چاپ کاغذ دیواری رسانه نقره ای بهره ببرید تا طرح های اختصاصی شما را چاپ نمایند بطوریکه با دکوراسیون و محیط شما هم خوانی لازم را داشته باشد. همچنین در صورتی که طرح های آلبومی سیلور رسانه را در سایز های متفاوت بخواهید، همراهتان هستیم تا زیباترین دکوراسیون را به شما هدیه دهیم.
طرح کاغذ دیواری را می توانید از میان الگوهای آلبوم کاغذ دیواری رسانه نقره ای و طرح های ایده آل خود در ابعاد مختلف داشته باشید. بخش طراحی گرافیک رسانه نقره ای کیفیت تصاویر ارسالی را بررسی می نمایند. تصاویری از این میان تایید دریافت می کنند که مناسب چاپ باشند و خروجی های دلخواه را ارائه نمایند. این تصاویر می توانند، تصاویر سه بعدی، کاراکتر های انیمیشنی، تصاویر شخصی، نوشته، تصاویر طبیعت و موارد دیگر باشند.
چاپ کاغذ دیواری با بهترین کیفیت برای اتاق کودک، پذیرایی، هال و دیگر فضا ها انجام می شود که نوع مرغوب آن بدون آن که نگران افت کیفیت رنگ آن باشید قابل شستشو و نظافت است. خروجی چاپ رنگ ها را با دوام و ماندگاری بالا ارائه می کند که می توانید تا مدت های طولانی از این نوع تزئینات داخلی ساختمان در محیط اطراف بهره مند باشید.
دقت داشته باشید نصب کاغذ دیواری چاپی همانند دیگر کاغذ دیواری ها انجام می شود، بهتر است زیرسازی های لازم را قبل از نصب روی سطوح داشته باشید تا سطحی یکدست و یکنواخت به دست آید. در این راستا اگر تمایل دارید خدمات چاپ کاغذ دیواری رسانه نقره ای را دریافت کنید مشاوران ما اطلاعات لازم در خصوص طرح های مختلف کاغذ دیواری را به شما ارائه می نمایند، تا انتخابی دقیق و مناسب داشته باشید. سپس طرح انتخابی یا فایل ارسالی به واحد گرافیک ارجاع داده می شود تا پس از بررسی و کنترل کیفیت به مرحله اجرا و چاپ برسد. بعد از مرحله چاپ پوستر دیواری سفارش برای ارسال آماده می شود که این پروسه بسته به شرایط نهایتا 4 روز کاری زمان نیاز دارد.
رسانه نقره ای کلیه خدمات چاپ و به ویژه چاپ کاغذ دیواری را با دستگاه های با کیفیت و مدرن ارائه می کند تا زیبایی های ماندگار تری را در کنار عزیزانتان تجربه کنید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ کاغذ دیواری چاپ کاغذ دیواری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرده پنل تراک چاپ پرده پنل تراک

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرده سیلوئیت چاپ پرده سیلوئیت چاپ پرده سیلوئیت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرده زبرا چاپ پرده زبرا چاپ پرده زبرا

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش