menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول نام دیگری که به پاراوان اطلاق می شود پارتیشن است که می توانید با استفاده از این ابزار ساختمان های اداری، خانگی و غیره را به بخش های مختلف تقسیم کنید که تاثیر بسزایی هم در زیبایی دکوراسیون دارند. به پاراوان، دیوارک هم گفته می شود که در انواع مختلف و در چند لَت ساخته می شود. هر چند این روزها ساختمان ها را با سبک Open و باز می سازند اما در برخی موارد ممکن است بخواهید بخش هایی را تفکیک کنید. پاراوان سیلور رسانه کمک می کند تا بتوانید حتی هال و پذیرایی خود را نیز در اندازه دلخواه تقسیم بندی کنید.
از جمله کاربرد های دیگر پاراوان می توان به پوشش دادن بخش های نا زیبای اتاق، ورودی ها و پوشاندن برخی بخش ها استفاده می شود که تمایلی ندارید میهمان یا دیگر افراد ببینند. پاراوان رسانه نقره ای در انواع چوبی، ام دی اف ارائه می شود که می توانید با توجه به فضای مورد نظر، هر یک را انتخاب کنید. توصیه می کنیم پارتیشن های چوبی را در مکان های مرطوب یا خیس قرا ندهید زیرا به مرور زمان حالت خود را از دست می دهد و باد می کند که غیر قابل تعمیر خواهد بود. میتوانید پارتیشن رسانه نقره ای را با ارتفاع 180 و عرض 45 و با تعداد لَت مورد نیاز برای فضاهای مختلف رسمی، اداری، تشریفاتی و خانگی بدون محدودیت استفاده کنید.
این سازه کمک می کند تا بدون نیاز به مصالح و هزینه های گزاف، با چاپ طرحهای دلخواه و شکیل، دکوراسیون داخلی را تغییر دهید. همچنین 100% قابل شستشو، ضمانت در ثبات رنگ، جداکننده فضای داخلی، قابليت چاپ یکرو و دورو، اجرای طرح دلخواه و سفارشی، متحرک بودن پارتیشن و مناسب جهت استفاده در شرکت ها، منازل، آرايشگاه، رستوران ها و... از مهم ترین مزیت های آن است که در طول زمان، می توانید تغییرات دلخواه را داشته باشید که کارایی سازه را بیش از پیش کرده است. به همین دلیل محبوبیت و تقاضای بسیار دارد، زیرا جنس و نوع ساخت آن بگونه ای است که در هر کجا قابل استفاده است.
فروش پاراوان رسانه نقره ای همراه با ضمانت و کیفیت خرید انجام می شود که می توانید از خرید خود برای مدت های طولانی اطمینان داشته باشید. در صورتی که می خواهید در نمایشگاه از این سازه استفاده کنید، بهتر است بخش مدیریت را از بخش ورودی مجزا کنید تا برند خود را حرفه ای تر به نمایش بگذارید. همچنین موارد لازم برای حفظ و نگهداری این وسیله را مطالعه نمایید تا در شرایط مختلف بهترین وضعیت را برای پارتیشن انتخاب کنید. ضمنا پس از خرید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فروش رسانه نقره ای تماس حاصل نمایید و با کارشناسان مربوطه ارتباط بگیرید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


محصولات مشابه:
چاپ آباژور ایستاده

چاپ آباژور ایستاده

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ استیکر دیواری

چاپ استیکر دیواری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ فرش لیزری

چاپ فرش لیزری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ رو فرشی تصویر 2 چاپ رو فرشی

چاپ رو فرشی

از ۶۰۰ تا ۱۱۵۰ هزار تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش