menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول آنچه در زیبایی دکوراسیون منازل امروزی جلوه گری و خودنمایی می کند استفاده از تزئینات لوکس و مدرن است که میهمانان و حتی ساکنین ساختمان را حیرت زده می کند. آسمان مجازی (اسکای شید) یکی از انواع تزئینات داخلی ساختمان است که به شما این امکان را می دهد تا سقف منزل یا حتی محل کار را با توجه به نوع دکوراسیون و علایق خود زیبا کنید. آسمان مجازی یا اسکای شید اگر همراه با نور پردازی های مناسب باشد همگان را مسحور و مجذوب خود خواهد ساخت. می توانید از اسکای شید برای سقف هال و اتاق پذیرایی، لابی هتل، سالن های انتظار، آژانس های مسافرتی، رستوران، فروشگاه ها و غیره استفاده کنید که البته اگر تصویر متناسب و مرتبط با ماهیت مکان انتخاب شود حس و حال مثبت و بهتری را به مخاطب القا می کند.
تنوع بالا، کیفیت بی نظیر و زیبایی آسمان مجازی به گونه ای است که هر فرد با هر نوع سلیقه ای هم که باشد قطعا می تواند انتخاب های بجا و مناسبی را از میان طرح های مختلف داشته باشد. شاید علت بسیاری از دلزدگی ها و بی انگیزگی های کارمندان و حتی افراد یک خانواده حالت یکنواخت دکوراسیون و معماری ساختمان باشد، رسانه نقره ای توصیه می کند برای یکبار هم که شده آسمان مجازی را انتخاب کنید تا ببینید چطور محیط کار و یا محل زندگیتان پر از جنب و جوش و انرژی می شود و روحیه افراد حاضر تغییر می کند. انتخاب بهترین ها شایسته شما است که می توانید در صورت تمایل برای خرید آسمان مجازی با مشاوران و کارشناسان فروش رسانه نقره ای تماس بگیرید و طرح دلخواه را سفارش دهید.
اسکای شید می تواند طرحی از جنگل و طبیعت، دریا، ستارگان، آپارتمان و گلزار، طرح های تذهیبی یا اسلیمی، پرندگان و دیگر تصاویر زیبا و الهام بخش باشد که می تواند روح زندگی را در محیط به جریان اندازد. حداقل ارتفاع 1 متر و در کل 1.5 متر می باشد که مونتاژ آن در ابعاد دلخواه صورت می گیرد. با توجه به نوع تصویر و محلی که در نظر دارید می توانید آن را در سه نوع ساده بالا رو، با قابلیت عبور نور و بدون قابلیت عبور نور به صورت اینترنتی خریداری کنید.
با استفاده از آسمان مجازی قطعا تفاوت های چشمگیر قبل و بعد از نصب را مشاهده خواهید کرد، در حالیکه قبلا به زیبا سازی سقف و چگونگی تزئین آن فکر هم نمی کردید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ پادری چاپ پادری چاپ پادری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ روفرشی چاپ روفرشی چاپ روفرشی

از ۶۰۰ تا ۱۱۵۰ هزار تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ آباژور رومیزی چاپ آباژور رومیزی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرده مش چاپ پرده مش

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش