menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول برای چاپ پاکت رادیولوژی سایزهای مختلفی در نظر گرفته شده که مطابق با استانداردها انجام می شود. در واقع اینکار با کاغذهایی انجام می شود که محتویات را در برابر نور خوشید و تا خوردگی حفظ کند. همانطور که می دانید مخاطب اصلی رسانه نقره ای برای چاپ پاکت، بیمارستان، درمانگاه و کلینیک ها هستند. آنچه که در این نوع چاپ مورد توجه است سایزهای چاپی است که می توان در دو نوع عمومی و اختصاصی باشند. اما مناسب ترین نوع کاغذ برای چاپ در کار شما کدام است؟
1. در صورتی که با تمام رادیوگرافی ها مانند POG، CBCT، پری اپیکال و غیره سرو کار دارید پاکت با سایز 22 در 29 سانتی متر را بهتر است سفارش دهید.
2. برای CBCT نیز می توانید از پاکت های سایز 27 در 31 استفاده نمایید.
3. در صورتی که باید نتایج روی سایز های A4 (ابعاد A4، 21 در 30) انجام شود پاکت 22.5 در 30 سانتی متر بهترین انتخاب است.
چاپ پاکت رادیولوژی به صورت مرسوم روی ابعادی به شکل مستطیل انجام می شود، در صورتی که بخواهید اشکال و سایزهای اختصاصی داشته باشید مقداری به هزینه کل افزوده خواهد شد.
می توان برای تبلیغات بهتر، مشخصات و خدمات مرکز درمانی را در روی پاکت چاپ نمود. اما روند چاپ پاکت بر چه اساس است؟ مقوا ها بعد از عملیات چاپ بر حسب سایزهای درخواستی برش می خورند، بعد از این مرحله پاکت خط تا می خورد و سپس به مرحله چسب زنی می رود تا به شکل نهایی خود برسد.
پاکت رادیولوژی در صورتی که با تیراژ بالا سفارش داده شود رسانه نقره ای هزینه ها را مقرون به صرفه تر ارائه خواهد داد تا این تعداد، شما را متحمل هزینه های گزاف یا ضرر نکند. در صورت نیاز می توانید طراحی پاکت رادیولوژی خود را به طراحان رسانه نقره ای بسپارید تا با تبلیغات خاص و جذاب، بهتر شما را به مخاطب معرفی نماید. کلیه مراحل چاپ و آماده سازی با اپراتورهای حرفه ای و دستگاه های مجهز و مدرن انجام می شود که خروجی های بی نظیر و فوق العاده ای را ارائه می نماید. در این زمینه کاغذ های 70، 140 گرم و دیگر وزن ها به رنگ سفید، زرد و اندونزی استفاده می شود. همچنین پاکت هایی که برای MRI و CT Scan استفاده می شوند از مقواهای پشت طوسی و یا گلاسه های گرم بالا هستند که پس از چاپ دستگاه دایکات تغییرات نهایی را اعمال می کند.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


محصولات مشابه:
چاپ پوستر

چاپ پوستر

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ کاتالوگ تصویر 2 چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ کارت ویزیت تصویر 2 چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ ساک دستی کاغذی تصویر 2 چاپ ساک دستی کاغذی

چاپ ساک دستی کاغذی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش