menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول کارت ویزیت از ملزومات مهم هر بیزینس است که باید با توجه به نوع کسب و کار، طراحی منحصر به فرد و مرتبط داشته باشد. تمامی رده های شغلی از جمله مشاغل آزاد تا سازمانی و ارگانی می توانند چاپ کارت ویزیت را داشته باشند زیرا همه در اجتماع فعالیت دارند و این مهم بهترین راه ارتباطی و الگوی تبلیغات است. چاپ کارت ویزیت زمانی با کیفیت و جذاب خواهد بود که طراحی حرفه ای و تخصصی داشته باشد. طراحانی که با رنگ های سیستم چاپ افست به خوبی آشنایی دارند، از تصاویر و طرح های گرافیکی با کیفیت استفاده می کنند و طراحی را با توجه به نوع کسب و کار انجام می دهند. در این صورت قطعا خروجی های بهتری نسبت به طراحان آماتور خواهند داشت.
•    اما چرا
اینکار به تمامی مشاغل توصیه می شود؟
•   
چاپ کارت ویزیت را به چه کسانی باید سپرد؟
•    چه اطلاعاتی در کارت ویزیت ارائه می شود؟
•    چگونه با کارت ویزیت می توان به تبلیغات پرداخت؟
•    قیمت
چاپ کارت ویزیت بر چه اساسی برآورد می شود؟ و بسیاری از سوالات دیگر.
کارت ویزیت به مشاغل مختلف کمک می کنند که به روشی ساده و سریع تبلیغات برند یا حرفه خود را داشته باشند و از طرفی این روش کمک می کند تا دیگران به کسب و کار مورد نظر با دید حرفه ای تری نگاه کنند. آنچه روی کارت ویزیت درج می شود اطلاعات مرتبط با فعالیت های مجموعه بوده که شامل شرح مختصر خدمات، آدرس، شماره تماس و نشانی شبکه های اجتماعی می باشد. با این روش دسترسی های سریع را برای مخاطب فراهم می آورید تا با شما در تماس باشند. از این رو توصیه می کنیم اگر تاکنون برای
چاپ کارت ویزیت اقدام نکرده اید، از این خدمت ویژه برای تبلیغات برند خود استفاده کنید.
اما چطور می توان با
چاپ کارت ویزیت به تبلیغات پرداخت؟ در نظر بگیرید در سفر یا مسیری هستید و با افراد جدید آشنا می شوید، در صورت نیاز می توانید با ارائه کارت به این اشخاص به راحتی در چهارچوب رسمی و حرفه ای به عنوان یک بیزینس من، به معرفی خود بپردازید. اصولا کارت ویزیت بهتر از نوشته ی روی کاغذ به رسمیت شناخته می شود و مورد توجه قرار می گیرد. دقت داشته باشید طراحی کارت خود را مطابق استاندارد ها و متناسب با نیاز روز داشته باشید تا بهتر دیده شوید. در صورتی که نیاز مبرم به کارت ویزیت دارید سیلور رسانه تمامی خدمات طراحی و چاپ کارت ویزیت را به صورت آنلاین بر عهده می گیرد و می توانید طی 3 روز کاری طرح کارت ویزیت را تایید و در مدت زمان 7 روز کاری آن را تحویل بگیرید. چاپ کارت ویزیت در سیلور رسانه با دستگاه های مدرن و به روز دنیا انجام می شود که می توانید با توجه به نوع کارت (براق، مات، لمینت، مخمل، طلاکوب، دو رو ، یک رو و غیره) قیمت چاپ کارت ویزیت را از بخش پشتیبانی سیلور رسانه جویا شوید.
در کنارتان هستیم تا کسب و کارتان را به شیوه های نوین معرفی نماییم.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ بروشور چاپ بروشور چاپ بروشور

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ فولدر چاپ فولدر چاپ فولدر

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ ست اداری چاپ ست اداری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ فلایر و تراکت چاپ فلایر و تراکت چاپ فلایر و تراکت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش