menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول ست اداری شامل تمامی اوراق و برگه هایی است که برای هر سازمان و شرکتی الزامی است. اما اگر ست اداری نداشته باشید چه ایرادی دارد و اینکه این مجموعه اوراق چه نقشی در پیشرفت کسب و کار دارد؟ چاپ ست اداری عموما در انواع سربرگ A4، A5، A6، کارت ویزیت، پاکت نامه (افقی یا عمودی)، کاور CD و DVD، برگه یادداشت، بَگ (ساک دستی)، فولدر و پوشه، فاکتور و دیگر اوراق صورت می گیرد. در واقع همه موارد فوق ممکن است برای یک سازمان لازم باشد و برای دیگر سازمان ها کمتر ضرورت داشته باشد. با این حال ما در سیلور رسانه بر آنیم تا ست اداری را روی کاغذ های با کیفیت همراه با خروجی های ممتاز و درجه 1 داشته باشیم تا سهمی در رضایتمندی شما از فعالیت های کاغذی سازمان بدست آوزده باشیم.
چاپ ست اداری همانطور که از نامش پیدا است باید به صورت ست انجام شود. ست یا هماهنگی، اصولی است که در طراحی، یک گرافیست به آن معنا می بخشد. بهتر است از رنگ های شاخص برند یا سازمان در چاپ ست اداری استفاده شود. اما چطور؟ توصیه می کنیم طراحی در پاکت نامه، سربرگ، کارت ویزیت و دیگر موارد یک الگو، رنگ و طرح کلی را دنبال کند که در قالب های مختلف جایگذاری می شوند. ست های اداری، بخشی از هویت بصری سازمان محسوب می شوند که در هر کجا که دیده می شوند نام برند مورد نظر را خاطر نشان می کنند.
با ست اداری می توانید ماندگار شوید. بعنوان مثال نامه ای را تحت عنوان قرار داد، مناقصات، ابلاغیه و یا هر گزارش مهمی را به مراکز مختلف ارسال می کنید. این نامه جزئی از ست اداری سازمان به شمار می رود و آدرس و شماره تماس همراه با لوگو و نام برند موجود است. با این حال هرکس که نامه را مشاهده کند به سرعت با رنگ های سازمانی و نوع طراحی آن آشنا می شود. این در حالی است که شما در دکوراسیون داخلی، لباس پرسنل، طراحی سایت و غیره نیز از این الگو کمک گرفته اید. با
چاپ ست اداری می توانید تنها با یک کارت ویزیت یا سربرگ هم به مرور زمان به خوبی شناخته شوید. آنچه یک برند از شهرت و مانایی انتظار دارد قطعا با چاپ ست اداری، بی چون و چرا محقق خواهد شد. متریالی که چاپ روی آن انجام می شود نسبت به نوع اقلام متفاوت بوده و با روش افست که ارزان ترین روش چاپ در تیراژ بالا است صورت می گیرد. به عنوان مثال:
1.    اغلب برای سربرگ ها از کاغذ های تحریر مات استفاده می شود.
2.    کارت ویزیت روی گلاسه های گرماژ بالا در انواع براق و مات انجام می شود.
3.    چاپ فولدر های اداری نیز روی کاغذ های گلاسه 350 گرم است.
در صورتی که می خواهید ثبت سفارش ست اداری را در سیلور رسانه داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را برای داشتن بهترین ها دریافت نمایید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ بروشور آکاردئونی چاپ بروشور آکاردئونی چاپ بروشور آکاردئونی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ ست اداری چاپ ست اداری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ فلایر و تراکت دو رو چاپ فلایر و تراکت دو رو چاپ فلایر و تراکت دو رو

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش