menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول چاپ بروشور های تبلیغاتی، موارد و مصارف مختلفی دارد که می توان از آن برای ارائه دستورالعمل، طرز استفاده یا تبلیغات کالا و محصولی خاص استفاده کرد. بروشورها در سایزهای مختلف و روی کاغذ های متفاوت چاپ می شوند و با توجه به کاربرد، سایز، ابعاد، تعداد لت، گرماژ، خط تا، روکش سلفون و یا دیگر خدمات برایش تعریف می شود. برخلاف کاتالوگ در چاپ بروشور محدودیتی وجود ندارد و هزینه های چاپی نیز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. به راحتی می توان با این روش بازاریابی محصولات و خدمات را داشت که قصد دارید به مخاطبان خود عرضه کنید.
چاپ بروشور با سیستم افست انجام می شود که عموما به صورت دولت، سه لت، چهار لت و در سایزهای A5، A4، خشتی در کاغذ های مختلف صورت می گیرد. این روش چاپ اصولا  در تیراژ بیشتر از 1000 عدد انجام می شود که این تعداد هر چه بیشتر باشد هزینه چاپ کاهش می یابد. بروشورها محتوی عکس، متن و طراحی های گرافیکی هستند که باید فونت به صورت خوانا در اندازه استاندارد، تصاویر با کیفیت و طراحی دقیق داشته باشد در غیر این صورت اگر مدرن ترین دستگاه های چاپ را هم به خدمت بگیرید خروجی مطلوبی نخواهید داشت. طراحان گرافیک باید دقت لازم در این زمینه را داشته باشند تا دوباره کاری و هزینه های اضافه صرف آن نشود .
هدف از چاپ بروشور چیست؟
1.    ارائه توضیحات کامل در مورد محصول یا خدمات
2.    تبلیغات، اطلاع رسانی و جذب مشتری
3.    معرفی برند و غیره
با این حال توصیه می کنیم اگر تاکنون
اقدام نکرده اید، برای یکبار هم که شده آن را در دستور کار قرار دهید تا ببینید در مدت زمان کم چطور می توان تبلیغات برند خود را در میان افراد بیشتری داشته باشید. در صورتی که برای کسب و کار خود به تعداد پایین بروشور نیاز دارید، می توانید از خدمات چاپ دیجیتال سیلور رسانه استفاده کنید که برای چاپ های تیراژ پایین بسیار مناسب است.
دقت داشته باشید تعریف بروشور بسیار متفاوت تر از تراکت است که در اغلب موارد با هم اشتباه گرفته می شوند.
چاپ بروشور با کاغذ های گرماژ بالا انجام می شود که کاغذ تراکت نسبت به آن از وزن کمتری برخوردار است. بروشورها خط تا دارند در حالی که تراکت تک صفحه ای است. توصیه می شود برای چاپ بروشور از کاغذ های گلاسه 135 گرم استفاده شود که به صورت یک رو یا دو رو قابل چاپ است. می توانید سفارش چاپ بروشور در سیلور رسانه را داشته باشید تا با کیفیت ترین خروجی ها را با دستگاه های پیشرفته داشته باشید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ ساک دستی چاپ ساک دستی چاپ ساک دستی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پاکت رادیولوژی چاپ پاکت رادیولوژی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ لیوان کاغذی چاپ لیوان کاغذی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش