menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول چاپ مش همانند چاپ فلکسی و بنر با سیستم رنگی چاپ CMYK انجام می شود که نوعی استیکر با سوراخ های ریز منظم است. مش نوعی استیکر شفاف و توری مانند است که می توانید از این ابزار قدرتمند برای تبلیغات یا زیبایی بخش های مختلف استفاده کنید. رنگدانه ها در چاپ مش مقاوم و ماندگار هستند که در مقابل آفتاب، اشعه UV خورشید، شرایط و عوامل جوی هیچ گونه افت کیفیتی تا سال ها نخواهد داشت.
اما چاپ مش چه مزایایی دارد و چطور می توان از آن استفاده کرد؟
1. در ورودی هایی که در معرض تابش مستقیم خورشید هستند مانند شیشه سکوریت، پنجره و سایر بخش های شیشه ای ساختمان که تمایل دارید از آفتابگیر یا نورگیر استفاده کنید و در عین حال بتوانید به بیرون دید کافی داشته باشید می توان از چاپ مش استفاده کرد. مش با متریال شفاف و در عین حال با دوامی که دارد بدون ممانعت از دید (از داخل به فضای بیرون و عدم دید از بیرون به فضای داخلی) سال ها استفاده شود.
2. نگران کاهش دید بعد از نصب مش نباشید، چاپ مش به گونه ای انجام می شود که رنگ همانند جنس مش قابلیت عبور نور را دارد و از طرفی، سوراخ های ریزی که در سراسر آن وجود دارد کمک بزرگی به کنترل دید می کنند.
3. نمونه هایی از چاپ مش را به وفور روی شیشه و درب های اتوبوس های شهری دیده اید که کل شیشه ها را هم که پوشش داده است باز هم به بیرون دید خواهید داشت در عین حال آفتاب کمتری به داخل نفوذ می کند.
4. کافی شاپ ها و رستوران ها برای حفظ حریم مراجعین و تبلیغات و زیبایی های بصری برند اغلب سعی می کنند در ورودی مجموعه از چاپ مش استفاده نمایند.
جنس مش از نوع PVC است که ضد آب، ضد پارگی، ضد ضربه است، به راحتی کنده نمی شود و مرغوب ترین ابزار تبلیغاتی برای فضاهای شیشه ای است. چسبی که در پشت مش بکار رفته است بسیار مقاوم و با دوام و ماندگار است که توسط نصابان حرفه ای تابلو و بنرهای تبلیغاتی نصب می شود.
در نظر داشته باشید با چاپ مش از 50 درصد دید همانطور که گفته شد بهره مند خواهید بود نور از هر طرف که باشد در طرف دیگر دید افزایش می یابد. چاپ مش روی PVC های 80 میکرون یا 100 میکرون با توجه به نوع مش و کشور سازنده انجام می شود که اکنون در دو نوع چینی و کره ای به مشتریان و متقاضیان رسانه نقره ای ارائه می شود.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ پلات و لمینت چاپ پلات و لمینت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ بوم کنواس چاپ بوم کنواس

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پلات و لمینت سرد چاپ پلات و لمینت سرد

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ فلکسی چاپ فلکسی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش