menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول اگر می خواهید در نمایشگاه و محل های برگزاری غرفه های تبلیغاتی خوش بدرخشید و به راحتی به بازدید کنندگان معرفی شوید حتما از طراحی استند تبلیغاتی استفاده کنید. این سازه محبوب و پر طرفدار کمک می کند تا در همان ثانیه های اول ورود مخاطب به سالن، متوجه حضور شما و نوع تبلیغات شود. طراحی استند تبلیغاتی در سایز های 200 در 90، 160 در 60 و 100 در 200 سانتی متر انجام می شود که طرح گرافیکی به صورت عمودی روی پایه مخصوص قرار می گیرد.
طراحی استند باید با دانش و مهارت انجام شود، همانطور که از نام سازه پیداست، کاربرد تبلیغاتی دارد، از این روی تنها از طرح هایی جواب مثبت دریافت خواهید کرد که مطابق با نیاز مخاطب، نوع بازار و جذاب طراحی شده باشد. در این زمینه رنگ هایی که متعلق به هویت بصری، رنگ لوگو، سبک مدیریت، نوع مخاطبان برند هستند، اولویت دارند. همچنین می توانید سفارش طراحی را در انواع زیر در سیلور رسانه به صورت آنلاین داشته باشید:
1.    استند پرچمی هلالی
2.    استند پرچمی ساحلی کمانی
3.    استند پرچمی ساحلی سامورایی
4.    استند پرچمی ساحلی قطره ای
5.    استند X
6.    انواع رول آپ استند
7.    استند های رو میزی
خروجی طراحی رول آپ استند روی کاغذ های PVC یا کاغذ P.P ارائه می شود که این کاغذ ها ضد آب، با کیفیت چاپ بالا، بدون بافت، منعطف، مقرون به صرفه، ضربه پذیر و ماندگار است. با این حال به راحتی می توانید از طراحی خود سالیان سال تنها با صرف یکبار هزینه استفاده کنید. در صورت نیاز به طرح جدید می توانید آن را در موضوعات جدید داشته باشید و آرشیوی از بهترین ها را در ایام و مناسبت های مختلف گرد آوری نمایید.
طراحی استند کارخانجات، تولیدات بهداشتی آرایشی، صنایع غذایی، ارگان ها و ادارات، کسب و کار های آزاد و غیره در سیلور رسانه بدون محدودیت پذیرفته می شود. طراحان واحد طراحی گرافیک سیلور رسانه با مهارت و تجربه ای که در این زمینه دارند با توجه به شناخت بازار هدف، بهترین الگو های تبلیغاتی را ارائه خواهند نمود. همچنین چاپ با دستگاه های مدرن و مجهز انجام می شود تا از کیفیت چاپ و ماندگاری طرح بی بهره نمانید. آنچه در رسانه نقره ای به مخاطبان عرضه می شود, با تنوع طراحی و قیمت های مختلف است تا به کسب و کار های خرد و کلان آنچنان که بایسته است خدمت کنیم. در صورت تمایل با ما تماس بگیرید تا به گونه ای متفاوت برند شما را در میدان رقابت به نمایش بگذاریم.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
طراحی استند پرچمی

طراحی استند پرچمی

۵۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی استند تبلیغاتی تصویر 2 طراحی استند تبلیغاتی

طراحی استند تبلیغاتی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی فولدر

طراحی فولدر

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی تصویر 2 طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی

طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش