menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول

ست اتاق کودک

تزئینات، زیباسازی و ست اتاق کودک باعث می شود کودک از خلاقیت و شادابی بیشتری برخوردار شود. کودکانی که در اتاق های آراسته رشد می کنند به مراتب از آرامش روانی بیشتری برخوردارند. با این حال بسیاری از والدین تلاش می کنند تا اتاق کودک دلبندشان را به گونه ای بیارایند تا در ذهن و عملکرد فیزیکی او تاثیر گذار باشد. اولین پیشنهادی که رسانه نقره ای می دهد ست کردن رنگ های اتاق کودک است. این ست های رنگی می تواند با هماهنگی رنگ فرش و کاغذ دیواری و یا سرویس چوب و غیره همراه باشد.

اهمیت استفاده از ست اتاق کودک

سعی کنید در هماهنگی رنگهای اتاق کودک روانشناسانه عمل کنید زیرا هر رنگ پیام های مخفی دارد که ذهن انسان به خوبی با آن ها آشنا است. همچنین می توانید از تضاد های رنگی استفاده کنید تا با توجه به آن عملکرد کودک را به صورت هدفمند هدایت کرد و برخی از فعالیت های او را کمتر یا بیشتر کرد.
• اتاق کودکان پرخاشگر و لجباز را با فرش، رنگ و دکوراسیون قرمز ست نکنید. زیرا رنگ قرمز از جمله رنگ های پر انرژی و جسورانه است که بیشتر باعث تحریک سلول های عصبی کودک می شود که در نهایت شما را کلافه خواهد کرد.
• بهتر است برای ست اتاق کودکی که تنبل است از ترکیب رنگ زرد و نارنجی استفاده کنید تا با رنگ نارنجی خلاقیت و با رنگ زرد فعالیت مغز او را بیشتر کنید.
• برای افزایش آرامش و امنیت می توانید در اتاق کودک از رنگ آبی و سفید استفاده کنید تا عملکرد مغز را در حالت روانی خنثی و آرام قرار دهد و استرس ها از این کوچک نازنین گرفته شود.
• رنگ صورتی و طیف های بنفش بیشتر برای ست اتاق دختر بچه ها توصیه می شود تا احساسات و عواطف زیبا و لطیف خود را تقویت کنند و به دور از هر نوع زمختی رشد نمایند.
• همچنین برای پسر بچه ها می توانید رنگ آبی، نارنجی و دیگر رنگ ها با توجه به احساسات و اخلاقیات آن ها انتخاب را نمایید.

سفارش ست اتاق کودک رسانه نقره ای

در صورتی که نیاز به ست کردن اتاق کودک عزیزتان دارید ما در تیم مشاوره و پشتیبانی سیلور رسانه همراهتان هستیم تا بهترین الگو ها برای ست کردن فرش، موکت، کاغذ دیواری، رنگ و دیگر تزئینات اتاق را ارائه نماییم. انتخاب هر رنگ به صورت اختصاصی صورت می گیرد که البته ترکیب رنگ های مکمل نیز باید با نظر کارشناسان انجام شود. با توجه به نیاز والدین و شناخت کودک بهترین الگو را برای ست اتاق کودک به شما پیشنهاد خواهیم داد.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


محصولات مشابه:
چاپ کوسن تصویر 2 چاپ کوسن

چاپ کوسن

۱۱۳,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
ست اتاق کودک

ست اتاق کودک

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ رومیزی و رانر

چاپ رومیزی و رانر

۲۹۳,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش