menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
محاسبه آنلاین و سفارش
چاپ تخته شاسی : تعداد سفارش :
قیمت : 10,200 تومان

معرفی محصول

چاپ تابلو تخته شاسی 8 میل

استفاده از تابلو شاسی ها از دیر باز تاکنون رایج است و هر بار در ابعاد و ساختار جدید به بازار عرضه می شود. تابلو تخته شاسی 8 میل رسانه نقره ای به شما این امکان را می دهد تا بتوانید غرفه های نمایشگاهی جذاب، گالری عکس دیدنی، ثبت خاطرات ناب و دیگر آثار خود را داشته باشید.

کاربردهای تخته شاسی

  1. فروشگاه های بزرگ
  2. ادارات و سازمان ها
  3. مطب پزشکان، درمانگاه و بیمارستانها
  4. گالری عکس و آتلیه ها
  5. دانشگاه و آموزشگاه های علمی ، نمایشگاه ها و بسیاری از مکان های دیگر از تخته شاسی ها استفاده می کنند.

مزایای تخته شاسی

مزیت مهمی که تخته شاسی تولید رسانه نقره ای دارد قابلیت نصب آن از دو جهت عمودی و افقی روی سطوح است. مهم نیست دیوار از چه نوع متریالی ساخته شده؛ گچ، سنگ، سیمان، چوب و غیره، در هر صورت می توان تابلو را به راحتی نصب کرد. برش های تخته شاسی بسیار منظم و با کیفیت انجام شده است.
مزیت دیگری که این نوع تابلو دارد این است که در مقابل عوامل مخرب یا شرایط آب و هوایی به راحتی تغییر شکل نمی دهد و باعث ایجاد خرابی در تصویر نمی گردد.
این تابلو دارای شیار های عمودی و افقی برای نصب و دور نوار PVC با چسب دو طرفه نیز می باشد. چسب با کیفیتی که در این نوع شاسی به کار گرفته شده است تصویر را به خوبی جذب می کند به طوریکه به مرور زمان هیچ سستی در آن به وجود نمی آید. بهتر است تصویر روی تابلو چاپ مات داشته باشد. چاپ های براق باعث انعکاس نور شده و تصویر وضوح خود را در فواصل مختلف از دست می دهد.

خرید تخته شاسی 8 میل رسانه نقره ای

همراهان گرامی در صورت تمایل می توانند در سیلور سانه ثبت سفارش چاپ شاسی عکس را نیز داشته باشند تا با دستگاه های مدرن و به روز دنیا خروجی را ارائه نماییم. ابعاد تابلو تخته شاسی رسانه نقره ای برای انواع عکس موجود است. کافی است ابعاد پوستر و یا تصاویر مورد نظر خود را به مشاوران ما در بخش فروش اعلام کنید تا بهترین قطع برای سفارش در نظر گرفته شود.
در صورت نیاز به اطلاع از سایز های تخته شاسی 8 میل می توانید با ما تماس بگیرید تا موارد لازم را دریافت نمایید. ضمنا بدلیل شرایط ویژه کرونا، فروش آنلاین تخته شاسی در سیلور رسانه در کلیه مراحل از سفارش تا تحویل و ارسال به سراسر کشور نیز امکان پذیر است.

تا این بخش بیشتر از عکس های خاطره انگیزی که می توانید بر روی تخته شاسی داشته باشید صحبت کردیم تا بطور ملموس با تجربه شیرین استفاده از آن آشنا شوید اما شاسی علاوه بر چاپ عکس های شخصی کاربردهای مهم تری هم دارد:
1.    ایجاد تابلوهای نقاشی زیبا
2.    استفاده تبلیغاتی در غرفه های نمایشگاهی
3.    سطح صاف و یکنواخت
4.    بدنه نشکن
5.    جهت معرفی محصولات در فروشگاه ها و سایر اماکن
6.    نصب پوستر های اداری، پزشکی، تبلیغاتی و غیره
7.    قابل استفاده در مکان های عمومی به دلیل ماندگار بالا
8.    استفاده در دانشگاه و کلیه مقاطع پایین تر جهت اطلاع رسانی
تخته شاسی ها به دلیل وزن کمی که دارند بر روی انواع سطوح با متریال مختلف قابل نصب هستند و هیچگونه دردسری در این فرایند وجود ندارد. جنس بدنه آن از MDF بوده و به راحتی یک قاب عکس می توان آن را روی دیوار های گچی، دیوارهای کاذب و غیره نصب کرد.

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


محصولات مشابه:
تابلو قاب شاسی معلق تصویر 2 تابلو قاب شاسی معلق

تابلو قاب شاسی معلق

۱۰۵,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
تابلو تخته شاسی 16 میل تصویر 2 تابلو تخته شاسی 16 میل

تابلو تخته شاسی 16 میل

۱۷,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ تابلو کنواس تصویر 2 چاپ تابلو کنواس

چاپ تابلو کنواس

۱۴۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ تابلو فرش تصویر 2 چاپ تابلو فرش

چاپ تابلو فرش

از ۲۵۰,۰۰۰ تا ۴۵۰,۰۰۰ هزار تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش