menu homeخانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما basketسبد خرید icoورود icoعضویت

چاپ پرده زبرا
چاپ پرده زبرا

در طراحی دکوراسیون طراحی نور در محیط از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با این حال چاپ پرده زبرا بهترین گزینه برای یک دکوراسیون شیک و متفاوت است. زبرا عموما پرده راه راه افقی است که در حالت موازی با یکدیگر قرار دارند. این پرده امکان آن را می دهد تا میزان نور محیط را کنترل کنید و با توجه به نیاز تنظیم کنید.

ویژگی های پرده زبرا

  • پرده زبرا در دو نوع اتومات و دستی ارائه می شود.
  • در نوع اتومات با استفاده از موتور مخصوص و ریموت کنترل پرده قابل تنظیم و جابجایی است.
  • به راحتی در زمان کوتاه قابل نصب است.
  • بدون نگرانی از رنگ رفتگی یا تغییر رنگ می توان شست و شو داد.
  • تنظیم نور ورودی به سبک دکوراسیون
  • تنوع طرح و نقش چاپی
  • قابل استفاده برای ساختمان های مسکونی و اداری
  • قابلیت مسدود کردن نور با ضخامت بالا
  • ایجاد محیط رسمی، شیک و زیبا

روش نصب پرده زبرا

پرده زبرا به آسانی نصب می شود، حتی شخصاً می توانید پرده را پس از خرید در محل مورد نظر نصب کنید. ابزاری همچون متر، دریل، چکش و پیچ و رول پلاک را در دسترس داشته باشید. از لبه پرده 10 سانت را انتخاب کنید و در مکان مناسب نصب کنید. پیچ رول پلاک را با دریل در دیوار قرار دهید و پایه پرده را به آن متصل کنید. اگر قصد دارید پرده را به سقف آویزان کنید بهتر است از پایه سقفی مخصوص پرده زبرا استفاده کنید.

قیمت خرید پرده زبرا

قیمت پرده زبرا با توجه به قابلیت، کارایی، نوع جنس، اتومات و دستی بودن برآورد می شود. طبیعتا هرچه ضخامت پرده و اجزاء آن باکیفیت تر باشند قیمت نیز افزایش خواهد یافت. به طور میانگین قیمت پرده زبرا چیزی حدود 100 الی 500 هزار تومان خواهد شد. قیمت پرده زبرا یکی از ملاک ها در زمان خرید است. پرده زبرا سیلور رسانه با بهترین کیفیت و متریال آماده تحویل می شود تا انتخابی دلخواه و شایسته داشته باشید و سال ها از آن بهره مند شوید.
خوشبختانه تنوع طرح و رنگ پرده زبرا این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید با دکوراسیون مختلف آن را ست کنید و بدون محدودیت با طرح حهای دلخواه، محل کار یا زندگی خود را بیارایید. با خرید این پرده نیازی به درخواست نصاب ندارید و به شخصه می توانید در مدت کوتاهی نصب کنید. کافی است اندازه ها و ابعاد را درست بگیرید تا پرده را در حالت استاندارد نصب کنید.ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


  از مقالات سایت دیدن نمایید ترفند های طراحی ، خدمات نمایشگاهی
تمام حقوق این وبسایت متعلق به سیلوررسانه میباشد.
social social social social social