menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول چاپ انواع پرده را با طرح های دلخواه و سفارشی می توانید در سیلور رسانه داشته باشید. می توان به عنوان مثال به چاپ پرده زبرا، پرده سیلوئت، پرده لوردراپه، پرده پانچی و پنل تراک اشاره کرد.
1. چاپ پرده زبرا در ابعاد مختلف امکان پذیر است که می توانید تصویر یا طرح مورد نظر را با ما در میان بگذارید تا خروجی را در چاپ دریافت کنید. زبرا جنس این پرده نوعی پی وی سی است که حالت منعطف دارد، قابلیت شستشو دارد و در مقابل آفتاب و دیگر عوامل جوی هیچ تغییر رنگ و تغییر حالتی ندارد. عرض پارچه زبرا حداکثر 3 متر است که با توجه به ابعاد متقاضیان قابل چاپ می باشد. از این پرده بدون محدودیت در بیمارستان ها، ادارات، آشپزخانه و دیگر اتاق ها استفاده می شود که طراحی شکیل و زیبایی دارد.
2. پرده سیلوئت از جمله تزئینات مدرن ساختمان به شمار می رود که می توان تصاویر را روی این نوع پرده به حالت سه بعدی چاپ کرد. تنها دستگاه های مدرن هستند که با تکنولوژی چاپ یو وی و جوهرهای با کیفیت خارجی قابلیت ارائه پرده سیلوئت را دارند. چاپ پرده سیلوئت این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تا پرده های دوست داشتنی و ماندگاری داشته باشید. عوامل محیطی هیچ تاثیری بر افت کیفیت پرده سیلوئت ندارند و در صورت کثیفی، قابلیت شستشو دارند.
3. پارچه ای که برای چاپ پرده شید استفاده می شود تکست تایل نام دارد که از جمله تزئینات داخلی محبوب به شمار می رود. پرده شید رفلکت نور ندارند و وضوح، کیفیت و شفافیت رنگ روی آن بسیار بالا است. به راحتی میتوانید تصاویر نقاشی و یا عکس های شخصی خود را روی پرده شید چاپ و در اتاق نصب کنید. پرده های شید از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است.
4. پرده لوردراپه سیلور رسانه قیمت پایین و قابلیت نصب سریع دارد که دوام و ماندگاری چاپ آن نیز بسیار بالا است. بسیاری از ادارات، رستوران ها و مراکز تجاری از پرده لوردراپه برای زیبایی محیط استفاده می کنند. کافی است ببینید چه رنگی با مبلمان، کاغذ دیواری، رنگ اتاق، فرش و یا دیگر وسایل همخوانی دارد، سپس می توانید طرح مورد نظر را سفارش هید.
5. مخمل، ساتن، حریر کتان، حریر شیشه ای، هازان و شنل از جمله پارچه هایی هستند که برای چاپ پرده پانچی در سیلور رسانه بکار می روند. با چاپ با کیفیت این پرده می توانید دل ها را مجذوب دکوراسیون کنید. در واقع چاپ پرده پانجی می تواند دکوراسیونی همچون منازل اروپایی ایجاد کند که از انواع تزئینات فوق العاده زیبای ساختمانی به شمار می رود.
6. پنل تراک یکی از انواع محبوب تزئینات داخلی ساختمان است که اصالت ژاپنی دارد و حتما از دیدن این پرده شگفت زده خواهید شد. می توانید از پنل تراک سیلور رسانه برای پنجره های با ارتفاع و عرض بالا استفاده کنید. شاید ساختار و جنس شیدرول و الیاف طبیعی پنل تراک دلیل دیگری است که کمک می کند با استفاده از آن بتوانید به تفکیک فضاهای داخلی بپردازید که قطعا جداسازی آن عالی است.
جهت سفارش هر یک از موارد فوق می توانید با پشتیبانی سیلور رسانه تماس بگیرید تا بهترین ها را از آن خود کنید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ پرده پنل تراک چاپ پرده پنل تراک

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ فرش لیزری چاپ فرش لیزری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ آباژور ایستاده چاپ آباژور ایستاده

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ کاغذ دیواری چاپ کاغذ دیواری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش