menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول

چاپ کوسن

شاید در گذشته انتخاب رنگ با هارمونی یا تضاد رنگی مناسب، کار دشوار و زمانبری بود اما امروزه شرایط به گونه ای تغییر کرده که هر آنچه را که بخواهید با توجه به علایقتان شکل می گیرد. صنعت چاپ از جمله صنایعی است که در این زمینه دچار تحولات چشمگیر شده و خروجی ها مخاطبان را در حیرت فرو می برد. چاپ کوسن یکی از خدمات نوین و به روزی است که شاید کم و بیش با آن آشنایی داشته باشید. برای آنکه بتوانید محیط کار یا محل زندگی خود را دلخواه و آرامش بخش نمایید و از یکنواختی دور کنید می توانید از چاپ کوسن استفاده کنید.

مشخصات چاپ کوسن

• این چاپ روی پارچه های مخمل، ساتن و ساده به صورت دیجیتال انجام می شود.
• خروجی پارچه آستر دار و زیپ دار است و به راحتی باز و بست می شود.
• این کوسن ها قابلیت شستشو داشته و افت کیفیت رنگ ندارد.
• در رسانه نقره ای، چاپ کوسن را با بهترین دوخت و با کیفیت ترین رنگ ها انجام می شود تا بتوانید از این محصول برای مدت های طولانی بهره مند شوید و از چیدمانی زیبا در مبلمان و دکوراسیون برخوردار شوید.
• چاپ کوسن به طور معمول، بدون محدودیت طرح و نقش در ابعاد 30 در 30 و 40 در 40 انجام می شود.
• تمامی خدمات ارائه کوسن های چاپی با سرعت بالا و بهترین نوع چاپ انجام می شود که می توانید کالای خود را در اسرع وقت از رسانه نقره ای دریافت نمایید.
• علاوه بر ابعادی که در بالا به صورت نرمال در رسانه نقره ای برای چاپ کوسن انجام می شود، می توانید ابعاد دلخواه را سفارش دهید که در کارگاه دوخت به صورت اختصاصی آماده می شوند.
• در صورتی که تمایل به سفارش اختصاصی چاپ کوسن دارید، ابعاد از 20 در 20 سانت به بالا قابل اجرا می باشد تا تمامی سفارشات پاسخ مثبت داده شود.

چاپ باکیفیت کوسن در رسانه نقره ای

با چیدمان منظم و در کنار همِ کوسن های چاپی می توانید از طرح های پازلی، رنگ های متضاد، طرح های مرتبط، تصاویر شخصی و غیره استفاده کنید که زیبایی و خلاقیت را در یک محیط به نمایش می گذارد. جهت ثبت سفارش خدمات چاپ کوسن می توانید مراحل دریافت خدمات را به صورت آنلاین دنبال کنید و یا با واحد فروش رسانه نقره ای تماس حاصل نمایید. زمان دریافت و تحویل سفارش طی 7 روز کاری بدون وقفه و اتلاف وقت انجام می شود. با شما هستیم تا دکوراسیونی دلخواه و جذاب داشته باشید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
چاپ پرده زبرا تصویر 2 چاپ پرده زبرا

چاپ پرده زبرا

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پرده سیلوئیت تصویر 2 چاپ پرده سیلوئیت

چاپ پرده سیلوئیت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ آباژور ایستاده

چاپ آباژور ایستاده

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ فرش تصویر 2 چاپ فرش

چاپ فرش

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش