menu homeخانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما basketسبد خرید icoورود icoعضویت

چاپ و رایت CD و DVD

چاپ و رایت CD و DVD

این روزها محصولاتی همچون دوره های انگیزشی، مشاوره های خانواده، مباحث درسی و آموزشی، علمی و غیره با فروش CD و DVD به جامعه ارائه می شوند که این لوح های فشرده اغلب از چاپ و رایت CD و DVD بهره گرفته اند. طرحی که برای چاپ در نظر گرفته می شود بهتر است از رنگ های سازمانی، تصاویر مرتبط با موضوع محتویات و عکس های با کیفیت و جذاب باشند.

مزیت چاپ و رایت سی دی و دی وی دی

یکی از روش های مرسوم که برای چاپ و رایت در نظر گرفته می شود چاپ لیبل است که این لیبل روی لوح فشرده چسبانده می شد اما این روش معایب خاص خود را دارد:
1.    صرف زمان برای قرار دادن لیبل روی لوح
2.    هزینه های زیاد و بدون صرفه اقتصادی
3.    چسب های نامرغوب و بی کیفیت
4.    امکان خطا در نصب دقیق لیبل روی لوح فشرده

انواع چاپ روی سی دی و دی وی دی

اما امروزه چاپ روی CD و DVD به دو روش دیجیتال و استمپر بسیار پرطرفدار است. که چاپ دیجیتال برای تیراژهای تا 5 هزارتایی مقرون بصرفه است و تولید به روش استمپر که تولید و چاپ و رایت همزمان دیسک است در تیراژهای خیلی بالا انجام پذیر است. در این روش چاپ، رنگ ها روی سطح دیسک به صورت همزمان پاشیده می شود و مکانیسم آن به حالت حرارتی است. در این روش به سرعت می توانید کیفیت خروجی را تست کنید. مزایایی از قبیل:
1.    عدم نیاز به فیلم و زینک، شابلون و دیگر خروجی ها
2.    کیفیت و سرعت چاپ بالا
3.    عدم محدودیت در چاپ
4.    تراکم رنگ بالا و خروجی جذاب
چاپ روی CD و DVD به روش استمپر را زمانی پیشنهاد می کنیم که با تیراژ بسیار بالا سروکار داشته باشیم تا:
1. به چاپ سرعت ببخشیم .
2. در عین حال کیفیت حفظ شود.
3. رایت همزمان با چاپ
4. هزینه های چاپ مقرون به صرفه به مشتریان پیشنهاد شود.

چاپ CD و DVD رسانه نقره ای

ما در رسانه نقره ای برای چاپ و رایت به روش دیجیتال حداکثر 3 روز و برای چاپ و رایت با روش استمپری بسته به تیراژ حداقل 1 هفته زمان نیاز داریم تا سفارش را آماده تحویل نماییم. با سفارش چاپ می توانید همزمان چاپ و رایت روی انواع مینی CD و DVD را داشته باشید که تمامی این محصولات از مواد درجه یک کارخانجات داخلی و خارجی تهیه شده اند. رسانه نقره ای با تهیه مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بر آن است که مشتریانی همیشه رضایتمند داشته باشد.

سفارش چاپ و رایت CD و DVD

شما مشتریان گرامی می توانید به صورت سفارش آنلاین و یا تماس با مشاوران فروش سیلور رسانه جهت ثبت سفارش چاپ CD و DVD اقدام نمایید. تعداد و تیراژ چاپ از مهم ترین عواملی است که در سرعت چاپ و ارسال محصول تاثیر گذار است لطفا تمامی اطلاعات و موارد را با دقت ثبت نمایید تا بهترین خروجی ها را در موعد مقرر دریافت نمایید.
ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


  از مقالات سایت دیدن نمایید ترفند های طراحی ، خدمات نمایشگاهی
تمام حقوق این وبسایت متعلق به سیلوررسانه میباشد.
social social social social social