menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول بج سینه  نشانی است که با طرح لوگوی سازمان ها و ارگان ها روی فلز نقش می بندد. این ابزار برای معرفی پرسنل و کارمندانی است که به مخاطبان و جامعه بهتر معرفی شوند. عمدتا خانم ها بج سینه را روی مقنعه و آقایان روی یقه کت سنجاق می کنند. در حالت کلی بج به دو روش آبکاری و فلزی تهیه می شوند که در نمونه آبکاری، این عمل با طلا و نقره انجام می شود و نوع فلزی را می توان از متریال برنج، آلومینیوم و استیل ساخت.
بج سینه را می توان به کراوات، مانتو، یقه انگلیسی مانتو نیز متصل کرد تا به راحتی دیده شوند. البته ناگفته نماند این نشان را می توانید در انواع چرمی، پارچه ای و دیگر متریال با توجه به نوع نیاز نیز داشته باشید. و اما مهم ترین مزیت که ساخت بج سینه دارد، ساخت آن در برش و اشکال مختلف است که تولید آن با هر شکلی (لوگو شرکت مورد نظر) امکان پذیر است.
نشان محبوب بج سینه از جمله ابزارهای قدیمی است که از گذشته تا امروز جایگاه خود را حفظ کرده و همچنان با قدرت طرفداران خاص خود را دارد. هر چند در گذشته شمایلی مانند مدال سینه بود یا ساخته شده از تکه های پارچه بودند که روی لباس دوخته، متصل و یا اتو میشد تا پین شود اما امروزه به شیوه ای نوین در سطوح مختلف تولید و عرضه می شود. قیمتی که برای این وسیله در رسانه نقره ای در نظر گرفته می شود با توجه به جنس، ابعاد، اشکال و تعداد رنگ است. همچنین آبکاری و فرم دهی های سفارشی نیز از جمله موارد خاص و هزینه بردار است.
برای سفارش بج سینه محدودیتی در تعداد رنگ و نوع اجرا نخواهد بود، با خاطری آسوده می توانید آنچه را که تمایل دارید، داشته باشید. در این راستا مشاوران ما در بخش پشتیبانی رسانه نقره ای همواره آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به تماس های شما عزیزان هستند تا بهترین ها را انتخاب نمایید. در صورتی که نگران هستید که سنجاق بج به مرور زمان الیاف لباستان را پاره یا خراب نکند می توانید از نمونه مگنتی آن استفاده کنید که راحت تر و بهتر باز و بست شود.
بج سینه سازمان خود را می توانید به صورت حکاکی، برجسته سازی، تو رفتگی، رنگی و غیره در تعداد و تیراژ مختلف به ما واگذار بسپارید.
با ما تماس بگیرید تا همشهریان عزیز تهرانی پس از 8 روز کاری و عزیزان دیگر استان ها پس از 10 روز کاری سفارشات خود را دریافت کنند.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
چاپ تی شرت تصویر 2 چاپ تی شرت

چاپ تی شرت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
راه بند تشریفاتی تصویر 2 راه بند تشریفاتی

راه بند تشریفاتی

۴۸۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
بج سینه تصویر 2 بج سینه

بج سینه

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ نقاب آفتابگیر تصویر 2 چاپ نقاب آفتابگیر

چاپ نقاب آفتابگیر

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش