menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
سفارش
نوع سفارش :
میزان :
قیمت : 0 تومان
معرفی محصول یکی از جذاب ترین نوع تبلیغات را می توان با پاپ آپ استند نمایشگاهی تجربه کرد که بازخورد های مثبتی را بی برو برگرد به شما می دهد. طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی به صورت عمودی اما طولی است، بهتر است طراحی اصلی و جملات مهم در بخش های بالایی آن انجام شود. زیرا پاپ آپ ها مرتفع و گسترده هستند و تمرکز بیشتر در قسمت هایی است که در مقابل چشم مخاطب قرار می گیرد.
طراحی پاپ آپ استند، خروجی با کیفیت و جذابی ارائه می دهد زیرا توسط دستگاه های چاپ پلات انجام می شود و سپس لمینت می شود. بهتر است از لمینت های مات در این زمینه استفاده کنید تا انعکاس نور کمتری روی سطح داشته باشید. در اغلب موارد طراحی پاپ آپ بجای متون و نوشتار با تصاویر و طرح های گرافیکی انجام می شود. زیرا تصاویر قدرت چند برابری نسبت به متن در انتقال پیام دارند. همانطور که لحن در گفتار تاثیر گذار است در تبلیغات چاپی نیز تصاویر، قدرتمند تر از نوشتار عمل می کنند.
اما
سیلور رسانه توصیه می کند در صورتی که نیاز است در طراحی از متن استفاده کنید از فونت های سریف که ساده و خوانا هستند در طراحی بکار گیرید زیرا پیچیدگی در فونت نوشتار موجب صرف نظر از مطالعه یا ایجاد خستگی در مخاطب می شود.
پاپ آپ استند ها در تبلیغات نمایشگاهی، سمینار، همایش، سالن های فرودگاه و مترو، نشست های خبری، جلسات اداری، فروشگاه های بزرگ و غیره بدون محدودیت استفاده می شود.
طراحی پاپ آپ نمایشگاهی با توجه به ظاهر لوکس و کاربرد های مهم آن باید به گونه ای انجام شود که نظر مخاطب را به خود جلب نموده و بهترین باز خورد ها را به مشاغل دهد. هرگز نمی توان از یک سازه به تنهایی انتظار جلب توجه و جذب مخاطب داشت. شایسته است طراحی تبلیغاتی خود را به تیم های خبره و با تجربه بسپارید تا طبق دانش و مهارت خود آنچه در خور است را ارائه نمایند.
نکات مهم در طراحی پاپ آپ :
1. استفاده از تصاویر با کیفیت با رزولوشن بالا
2. استفاده کمتر از متون و بیشتر از نوشتار
3. درج نشان و لوگو برند به گونه ای واضح در بالای طرح
4. استفاده از روانشناسی فضای خالی در طراحی
5. در صورتی که طراحی استند نمایشگاهی برای نمایشگاه های بین المللی انجام می شود حتما از زبان بین المللی استفاده کنید و تصاویر مرتبط با موضوع را به کار گیرید.

تعداد طراحی : 1
تعداد ویرایش : نامحدود
زمان تحویل 1 روز کاری
سطح طراحی حرفه ای

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
طراحی فلایر و تراکت

طراحی فلایر و تراکت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی بروشور

طراحی بروشور

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی تصویر 2 طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی

طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی ساک دستی تبلیغاتی

طراحی ساک دستی تبلیغاتی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش