menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول از چاپ فلکسی اغلب برای تبلیغات نمایشگاهی، تبلیغات محیطی، زیبا سازی فضا های مختلف، تابلو های لایت باکس، تابلو فروشگاهی و بسیاری از موارد دیگر با توجه به نیاز استفاده می شود. چاپ فلکسی برای تابلو های پشت نور بهترین پیشنهاد است که نور را به خوبی از خود عبور می دهد و طرح گرافیکی را با شفافیت و زیبایی هر چه تمام به نمایش می گذارد. برای چاپ فلکسی از دستگاه های چاپ مش، ونیل، استیکر و بنر استفاده می شود که با سیستم چاپ CMYK انجام می شود. دقت داشته باشید استاندارد کد های رنگی CMYK نسبت به RGB بسیار متفاوت هستند، از این رو سیلور رسانه توصیه می کند از کد رنگی دقیق در چاپ فلکسی استفاده کنید تا همسان با آنچه در مونیتور مشاهده می کنید خروجی را دریافت کنید.
نمونه های فلکسی که با کیفیت بالا در بازار ارائه می شود از دو نوع چینی و کره ای هستند که مشاوران ما در رسانه نقره ای با توجه به نوع نیاز، هزینه و محل نصب به شما بهترین نوع را پیشنهاد می دهند. لازم است این نکته را خاطر نشان کنیم که فلکسی های چینی نیز بسیار با کیفیت هستند و پایاپای نمونه های کره ای مورد استقبال و استفاده قرار می گیرند.
در برخی موارد
چاپ فلکسی، با چاپ بنر اشتباه گرفته می شود، این در حالی است:
1. از بنر نمی توان همانند فلکسی در تابلو های بک لایت استفاده کرد و فقط برای تابلو هایی مورد استفاده قرار می گیرد که نور پروژکتور ها از جلو و بالای بنر تنظیم می شوند.
2. چاپ فلکسی بسیار ماندگار و با کیفیت تر از بنر انجام است و طول عمر بیشتری نسبت به بنر دارد.
3. قابلیت پشت نوری برای فلکسی باعث می شود در محیط های بسته با نور کم بسیار مورد استفاده قرار گیرد.
چاپ فلکسی روی متریالی با وزن 18 و 20 انس انجام می شود که در سیلور رسانه با عرض های 85 تا 320 سانتی متر و 320 تا 500 سانتی متر (فلکسی عرض بالا) ارائه می شود. تراکم معمولی فلکسی 500 در 50 و تراکم بالا 500 در 1000 می باشد. اما پرسشی که ممکن است برای مخاطبان به وجود آید آن است که، چاپ فلکسی روی تراکم معمولی با تراکم بالا چه تفاوتی دارد؟ تراکم بالا همانطور که از نامش پیدا است همانند پارچه، فرش و دیگر الیاف یعنی از تارو پود بیشتر در ساخت آن استفاده شده که قطعا هر چه تراکم بالاتر باشد، مقاومت، ماندگاری و دوام بیشتری در مقابل عوامل جوی، محیطی، ضربه و دیگر آسیب های احتمالی از خود نشان می دهد.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ پلات و لمینت چاپ پلات و لمینت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ فتوگلاسه و کاغذ عکاسی چاپ فتوگلاسه و کاغذ عکاسی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ بوم کنواس چاپ بوم کنواس

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ مش چاپ مش

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش