menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول برای آنکه بتوانید بازاریابی چشمگیر و یا اطلاع رسانی شفاف داشته باشید بهتر است از پوسترها در تبلیغات استفاده کنید. چاپ پوستر عموما در حالت های افقی و عمودی انجام می شوند که اغلب نوع عمودی آن رایج و متداول است. هر چند پوستر های مربعی هم می توانید برای تبلیغات داشته باشید اما این نوع پوستر ها برش اختصاصی نیاز دارند که کمی هزینه بردارتر است و طرفداران کمتری دارد. چاپ پوستر در سیلور رسانه روی کاغذ های گلاسه مات و براق انجام می شود که از مرغوب ترین نوع کاغذ در تبلیغات محیطی به شمار می روند. گلاسه براق کمک می کند طرح، شفاف و زیبا تر به چشم بیاید و به راحتی مخاطبان را به خود جذب کند.
همچنین گلاسه مات نیز از قیمت کمتر
برخوردار است که البته برای اهداف کوتاه مدت بیشتر مورد توجه است. سیلور رسانه توصیه می کند در صورتی که پوستر را برای بلند مدت می خواهید که در دوره های مختلف باز هم استفاده کنید، برای کاهش هزینه از نوع کاغذ گلاسه براق استفاده کنید. گلاسه های براق به خاطر نوع متریال و پوششی که دارند در مقابل افت رنگ، رنگ پریدگی و صدمات احتمالی مقاوم تر از نوع مات است.
در نظر داشته باشید، در صورتی که تمایل دارید پوستر را در فضای پر نور نصب کنید نوع مات بیشترین کارآیی را دارد و در اماکنی که نورپردازی و عوامل انعکاس نور نیست می توانید چاپ را به روش براق داشته باشید. زیرا نور باعث ایجاد انعکاس روی پوستر (گلاسه براق) می شود که دید مخاطب را کم می کند. قیمت چاپ پوستر بر روی کاغذگلاسه براق به دلیل کیفیت، ماندگاری و نوع کاغذ نسبت به نوع مات بیشتر است اما در ازای کیفیتی که از خروجی دریافت می کند بسیار منطقی و منصفانه است.
چاپ پوستر در سایز ها 25*35، 30*45، 35*50 ،45*60 و 50*70 سانتی متر به صورت افقی یا عمودی انجام می شود. کاغذ های گلاسه مات یا براق را می توانید در انواع 135، 200 و 300 گرم انتخاب کنید که به صورت یک رو چاپ می شود. چاپ پوستر در سیلور رسانه به صورت 500، 1000، 2000 و 3000 یا 5000 تایی انجام می شود که بسته به نوع نیاز مشتریان بهترین تعداد پیشنهاد داده می شود. در ضمن در صورتی که بخواهید از پوشش یو وی، برش های اختصاصی و دیگر خدمات پس از چاپ استفاده کنید هزینه ای به مبلغ کل اضافه خواهد شد. با ما تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان بخش طراحی اطلاعات لازم را به شما ارائه نمایند تا بهترین گزینه را برای چاپ پوستر انتخاب نمایید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ بروشور چاپ بروشور چاپ بروشور

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پاکت رادیولوژی چاپ پاکت رادیولوژی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ لیوان کاغذی چاپ لیوان کاغذی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش