menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول کاغذهای گلاسه از انواع کاغذ های مرغوب و با کیفیت است که دارای روکش ژلاتینی است که این روکش آن را صاف و صیقلی نموده است. چاپ فتوگلاسه به مراتب خروجی های جذاب و چشم نواز تری نسبت به نوع مات دارد. این چاپ به گونه ای انجام می شود که رنگ به داخل بافت کاغذ نفوذ نمی کند و مرکب روی سطح براق خشک می شود. این خاصیت باعث می شود که چاپ تصاویر و پوستر ها روی کاغذ فوتو گلاسه بسیار مورد توجه قرار گیرد.
برای چاپ انواع تصاویر تک رنگ و فول کالر بدون محدودیت می توانید از
چاپ کاغذ عکاسی فتوگلاسه یا همان چاپ کاغذ عکاسی استفاده کنید که در بسیاری از گالری ها، پوستر های تبلیغاتی، تصاویر شخصی و تزئینات فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. فتوگلاسه در سیلور رسانه با توجه به نیاز مشتریان کاغذ مورد نظر در قطع های A5، A4، A3 به کار برده می شود. عرض کاغذ گلاسه 90، 106، 127 و 152 سانتی است که در گرماژ 150، 180 و 210 گرم موجود است.
عموما برای
چاپ کاغذ فتوگلاسه از دو روش افست و دیجیتال استفاده می شود که هر یک مزیت های خاص خود را دارند. در چاپ افست می توانید خروجی را در تیراژ بالا و قیمت مناسب داشته باشید و در چاپ دیجیتال سفارش در مدت زمان کوتاه تر، با کیفیت چاپ بالا و البته با قیمت بیشتر دریافت کنید. سیلور رسانه توصیه می کند اگر می خواهید چاپ با تعداد بالا را سفارش دهید از نوع افست استفاده کنید تا قیمت ها نیز مقرون به صرفه ارائه شود. عموما برای چاپ پوستر، عکس های پرسنلی، تصاویر شخصی، مناظر و غیره از چاپ دیجیتال استفاده می شود که از نوع چاپ فوری و سریع هستند.
چاپ روی کاغذ عکاسی همانطور که گفته شد به صورت براق انجام می شود که انعکاس نور را به همراه دارد. پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل تصاویر چاپی در محل هایی قرار گیرند تا در معرض تابش نور مستقیم نباشند و باعث کاهش دید مخاطب نشوند.
چاپ کاغذ عکاسی به گونه ای است که در محیط های کم نور هم امکان دید واضح را خواهید داشت زیرا تصاویر شفاف و جذاب هستند که مزیت بزرگ این نوع کاغذ بشمار می رود.
برای ثبت سفارش چاپ روی کاغذ عکاسی یا کاغذ فوتوگلاسه با ما تماس بگیرید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
چاپ بک لایت چاپ بک لایت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ فتوگلاسه و کاغذ عکاسی چاپ فتوگلاسه و کاغذ عکاسی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ بوم کنواس چاپ بوم کنواس چاپ بوم کنواس

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ سولیت چاپ سولیت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش