menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول در هوای گرم و فصول آفتابی استفاده از کلاه آفتابگیر یا نقاب آفتابگیر بیش از هر زمان دیگر رونق می گیرد. اصولا کلاه آفتابگیر از جمله اکسسوری هایی است که مخاطب عام دارد و برای هر رده سنی تعریف شده و قابل استفاده است. با این امتیاز بسیاری از مشاغل و کسب و کار ها می توانند در فصول گرم سال فرصت را غنیمت شمرده و از خدمات چاپ کلاه آفتابگیر برای توسعه و تبلیغات برند خود بهره مند شوند. یک تیر و دو نشان می شود که نام برند روی کلاه است و افراد مختلف از آن در سطح شهر استفاده کنند.
چاپ کلاه به صورت چاپ سیلک روی پارچه هایی با الیاف فلامنت و کتان انجام می شود که از دوام و ماندگاری خوبی برخوردارند. در صورتی که متقاضی چاپ کلاه هستید می توانید این کلاه ها را با مواد شوینده و آب به خاطری آسوده بشویید و دیگر نگران پوسیدگی یا عمر کوتاه آن نباشید چرا که تا مدت های طولانی می توان از آن استفاده کرد.
با توجه به موارد فوق برخی مدیران که هوش بازاریابی و فروش بالایی دارند دم را غنیمت شمرده و از خدمات چاپ کلاه آفتابگیر در بهار و تابستان استفاده می کنند. این کلاه را می توان هدیه تبلیغاتی برای مخاطبان یک مرکز خرید، پرسنل یک مجموعه و دیگر افراد در نظر گرفت که قطعا در روزهای گرم و آفتابی تجربه پیاده روی را خوش تر خواهد کرد. رسانه نقره ای این اطمینان را به شما می دهد که خدمات چاپ نقاب آفتابگیر فرصتی را برای مشاغل و کسب و کار های بزرگ و کوچک ایجاد می کند تا بتوانند به معرفی برند خود در جامعه بپردازند. در صورت نیاز، مجموعه سیلور رسانه همراه با تیم پشتیبانی قدرتمند آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.
کلاه نقاب دار روی چشم و پیشانی را سایه می اندازد و از پشت دارای بند قابل تنظیم است اما در قسمت بالای سر پوششی ندارد. کلاه پشت توری و آفتابگیر پوشش مناسبی روی سر، صورت و پیشانی ایجاد می کند که تمام سر را در مقابل اشعه خورشید محافظت می کند. همچنین کلاه های شش ترک یا شش تکه را می توانید برای چاپ کلاه آفتابگیر انتخاب کنید که تنها تفاوت آن با نمونه پشت توری و معمولی نوع برش و دوخت آن است.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
راه بند تشریفاتی تصویر 2 راه بند تشریفاتی

راه بند تشریفاتی

۴۸۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ نقاب آفتابگیر تصویر 2 چاپ نقاب آفتابگیر

چاپ نقاب آفتابگیر

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ ماسک تبلیغاتی تصویر 2 چاپ ماسک تبلیغاتی

چاپ ماسک تبلیغاتی

از ۱۰.۰۰۰ تومان به بالا

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
بج سینه تصویر 2 بج سینه

بج سینه

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش