menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول طراحی رول آپ استند اغلب از جمله نیاز کسب و کارهایی است که قصد دارند در نمایشگاه ها حضور یابند تا از فروش بالا بهره مند شوند. رول آپ ها از جمله سازه های حرفه ای تبلیغاتی هستند که می توان از آن در همایش، کنفرانس های خبری، تبلیغات محیطی، نمایشگاهی و بسیاری از موارد دیگر استفاده کرد. در صورتی که در طراحی رول آپ استند از معرفی کالا و محصولی خاص با کمترین نوشتار به همراه تصاویر جذاب انجام شود می توان انتظار یک تبلیغات پرسود را داشت.
در واقع با استفاده از
این روش به دنبال راهی هستیم تا پیام برند را به سرعت به مخاطب انتقال داده و حس کنجکاوری و پیگیری را در وی بر انگیزیم. بهتر است از درج اطلاعات کامل در رول آپ خودداری نمایید، برخی سوالات از قبیل توضیحات محصول، قیمت، موارد مصرف و غیره هستند که ممکن است با ابهام و یا سوء برداشت هایی از سوی بازدیدکنندگان روبرو شوند. شایسته آن است که با صرف زمان، توضیحات شفاف و هدفمند را به مشتریان ارائه نمایید.
طراحی رول آپ حرفه ای موجب جلب توجه مخاطب می شود اما زمانی پاسخ مثبت دریافت خواهید کرد که کارشناسان فروش مراجعین را به درستی راهنمایی و توجیه کنند.
کاربرد رول آپ ها در:
1. مکان های تجاری، فروشگاهی، بازارچه ها و فروشگاه ها
2. بانک ها، ادارات، داروخانه، کلینیک و بیمارستان ها
3. غرفه های نمایشگاهی
4. همایش، کنفرانس و نشست های مطبوعاتی، افتتاحیه ها و غیره
امری انکار ناپذیر است. با این حال همانطور که عیان است مخاطب طراحی، گروه خاصی نمی باشد و خوشبختانه عامه مردم در سطوح مختلف می توانند با آن ارتباط برقرار نمایند. در پی این مهم بهتر است که کار طراحی برای فضاهای مختلف با توجه به شناخت مخاطب، هدف از طراحی، بازار هدف و نیاز برند انجام شود تا دقیق ترین الگو ها ارائه شود. به عنوان مثال طراحی برای تبلیغات یک محصول در فروشگاه با طراحی یک سازمان و ارگان بسیار متفاوت است.
در برخی موارد محتوا می تواند منحصرا متن باشد یا فقط تصاویر. در صورتی که متن از اهمیت بیشتری برخوردار است از فونت های ساده استفاده کنید که قابلیت خواندن سریع و راحت را داشته باشد و در صورت استفاده از تصاویر، توصیه می شود که از تصاویر با کیفیت و رزولوشن بالا
استفاده کنید تا زیباترین خروجی های چاپ را داشته باشد.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی پوستر

طراحی پوستر

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی تصویر 2 طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی

طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی رول آپ استند تصویر 2 طراحی رول آپ استند

طراحی رول آپ استند

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش