menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول
روش های تبلیغاتی هر یک از مشاغل در زمینه های مختلف با ابزارهای متفاوت انجام می شود. در این میان چاپ پیکسل از جمله موثرترین روش های تبلیغاتی است که می توان طرحی ماندگار را به عنوان نماد و یادبود به مخاطبان برند یا دوستان خود ارائه نمود. اثر گذاری پیکسل ها به علت زیبایی ظاهری، تنوع در طرح و چاپ، ابعاد و طراحی منحصر به فردی که دارند بسیار بالا است و روی لباس، کیف، پارچه و هر کجا که بخواهید نصب می شود.
این چاپ هزینه بسیار کمی را می طلبد و از محبوب ترین روش های تبلیغاتی است که می توانید در مناسبت ها، جشن ها و اعیاد، رویدادهای شخصی، دوستانه و خانوادگی و غیره آنرا در رسانه نقره ای به صورت اختصاصی داشته باشید. پیکسل ها باعث می شوند یادِ ماندگاری از هر رویداد را در خاطرها زنده نگه دارید و از دیدن این هدیه دوست داشتنی لبخند را به دیگران هدیه خواهید داد.
در صورتی که بخواهید چاپ پیکسل را در انواع مختلف داشته باشید سیلور رسانه امکان چاپ پیکسل مگنتی، سنجاقی و جاکلیدی را برای متقاضیان فراهم می آورد. با توجه به نوع نصب می توانید پیکسل را در هر لحظه که بخواهید در جای جدید وصل کنید که دید بیشتر داشته باشد یا همراه خود آن را حمل کنید. نوجوانان را حتما دیده اید که پیکسل های مورد علاقه خود را روی کیف و کوله پشتی ها نصب می کنند. همچنین نوع مگنتی آن از پرفروش ترین های رسانه نقره ای است که برای نصب روی یخچال و کمد ها استفاده می شود. چاپ پیکسل برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف این شرایط را فراهم می آورد تا بدون محدودیت سنی مخاطبانی را در سطوح مختلف اجتماعی و فرهنگی داشته باشید.
چاپ اختصاصی پیکسل در رسانه نقره ای در تعداد و تیراژ مختلف انجام می شود که هزینه تمام شده به مراتب از قیمت خرید بازار کمتر خواهد بود. با این حال با یک تیر سه نشان را خواهید زد:
1.    چاپ دلخواه و ایده آل
2.    تعداد و تیراژ مورد نیاز
3.    قیمت تمام شده ی کمتر، نسبت به بازار و فروشندگان جزء
پر مخاطب ترین نوع پیکسل در رسانه نقره ای نوع سنجاقی آن است که بر روی سطح دوار چاپ صورت می گیرد که روی آن طلق شیشه ای پرس می شود. در نوع مگنتی چاپ به همین صورت است اما تفاوت در روش نصب است که اینبار مگنت یا همان آهنربا باعث ایجاد اتصال پیکسل به سطوح فلزی می شود. نوع جاسوئیچی آن نیز به راحتی می تواند تبلیغات و بازاریابی برند های مختلف را انجام دهد که این نوع بازخورد خوبی را به مشاغل از میان روش های تبلیغاتی مختلف داده است.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
چاپ پیکسل تصویر 2 چاپ پیکسل

چاپ پیکسل

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ و رایت CD و DVD تصویر 2 چاپ و رایت CD و DVD

چاپ و رایت CD و DVD

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ نقاب آفتابگیر تصویر 2 چاپ نقاب آفتابگیر

چاپ نقاب آفتابگیر

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
تولید آفتابگیر ماشین تصویر 2 تولید آفتابگیر ماشین

تولید آفتابگیر ماشین

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش