menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول عموما طراحی بروشور در سایز های A4 و A5 انجام می شود که در این ابزار تبلیغاتی اطلاعات مهم مربوط به محصول یا خدمات برند درج می شود. می توانید با استفاده از بروشور نسبت به دیگر روش ها مانور بیشتری برای تبلیغات محصول داشته باشید که در دیگر روش ها ممکن است با محدودیت هایی روبرو شوید. طراحی بدون محدودیت می تواند شامل تصویر و متن باشد که در چیدمان منظم و یکپارچه اطلاعات لازم به مخاطب ارائه می شود. برای طراحی بروشور می توان در دو حالت اقدام نمود:
1.    متن، توضیحات و تصاویر با کیفیت را به رسانه نقره ای ارسال کنید.
2.    صفر تا صد کار را از ما بخواهید.
در حالت اول بهتر است برای طراحی تصاویری با رزولوشن بالا و ترجیحا عکاسی شده ارسال کنید تا زیبایی و جذابیت آن ها، نظر مخاطب را جلب کند. از طرفی در صورتی که از عکاسی صنعتی و حرفه ای استفاده کنید، حق چاپ و هر نوع کپی برداری تصاویر محفوظ خواهد بود و برند های دیگر قادر نخواهند بود از تصاویر اختصاصی شما استفاده کنند.
در حالت دوم پروسه پیچیدگی هایی خواهد داشت که نسبت به حالت اول کمی زمانبر است. انتخاب متن و تصاویر برای طراحی باید با دقت و به صورت تخصصی انجام شود.
طراحی بروشور برند باید به افراد با تجربه و خبره سپرده شود تا الگویی مطابق با نیاز محصول ارائه گردد. چاپ بروشور به صورت افست انجام می شود که خروجی می تواند:
1. تیراژ حداقل 1000 عدد به بالا را پوشش دهد و محدودیتی در حداکثر تعداد ندارد.
2. افست، چاپ با سرعت بالا است که به صورت چهار رنگ انجام می شود.
3. هزینه های تمام شده بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.
اما طراحی بروشور چه مزایایی دارد؟ بعنوان مثال فروشنده ای در فروشگاه، داروخانه و یا هر مکان دیگری مشغول به فعالیت است و روزانه با مراجعین زیادی سر و کار دارد. قطعا ارائه پاسخ های تکراری و پیوسته باعث ایجاد خستگی می شود که بی شک امری اجتناب ناپذیر است. اما با طراحی بروشور نه تنها می توان به راحتی پاسخگوی مخاطبین بسیاری بود بلکه از تبلیغات حرفه ای و جذاب هم در کسب و کار خود بهره مند خواهید شد.
بهتر است در این کار توضیحات و اطلاعات همراه با تصاویر گویا و با کیفیت ارائه شود که ابهامات ایجاد شده در ذهن افراد به راحتی رفع شود. در صورتی که محصول یا خدمات برند مستلزم طراحی است می توانید با بخش پشتیبانی رسانه نقره ای تماس بگیرید تا از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید و بهترین ها را با دقت بیشتر انتخاب کنید.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
طراحی پاکت رادیولوژی

طراحی پاکت رادیولوژی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی پوستر

طراحی پوستر

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی فلایر و تراکت

طراحی فلایر و تراکت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی تصویر 2 طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی

طراحی پاپ آپ استند نمایشگاهی

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش