menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول چاپ تی شرت در انواع زنانه و مردانه و حتی دیگر سنین انجام می شود. تنها کافی است طرح با کیفیت مورد نظر را به دستگاه چاپ داده تا خروجی ارائه شود. این چاپ را می توان روی انواع تی شرت پنبه ای، ملانژ، پلی استر، جودون، تی شرت های رنگی و سفید، طوسی و مشکی کار کرد. اسپانسرها، عموم افراد (به عنوان هدیه – یاد بود عزیزان – شرکت در مراسم خاص)، لباس یک دست پرسنل و دیگر موارد از جمله مشتریان تی شرت تبلیغاتی رسانه نقره ای هستند. می توانید بدون هیچ محدودیتی در طرح و رنگ و انتخاب تی شرت مورد نظر، سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت آماده تحویل شود.
همه ساله صنعت مد و زیبایی نیز از
چاپ تی شرت تبلیغاتی استقبال گسترده ای نموده است زیرا افراد در هر برهه زمانی با توجه به نوع پوشش، نماد و علایق می توانند اقدام به خرید نمایند که در نتیجه بتوانند به راحتی با نیاز جامعه گام برداشته و به تعداد مورد نیاز سفارش خود را ثبت نمایند. در صورتی که می خواهید کسب و کارتان بیشتر در جامعه دیده شود می توانید از خدمات چاپ تی شرت استفاده کنید و به صورت حرفه ای به تبلیغات بپردازید. تمامی سفارش های چاپ تی شرت در رسانه نقره ای روی بهترین الیاف با دستگاه های پیشرفته انجام می شود که رضایت از خرید را برای تمامی مشتریان را در پی داشته است.
پیشنهاد می کنیم اگر مالک کافه رستوران هستید، برگزاری غرفه های نمایشگاهی دارید، مسئولیت مهمانداران هتل، تشریفات و غیره را دارید چاپ تی شرت با طرح سازمانی و لوگوی برند را هرگز فراموش نکنید زیرا این افراد در میان جمع رفت و آمد زیادی دارند و به راحتی می توانند معرف یک برند باشند. بهتر است با توجه به نوع آب و هوای منطقه، نیاز مجموعه و حتی نیاز افراد
تی شرت  خود را سفارش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در بخش پشتیبانی رسانه نقره ای تماس بگیرید تا با توجه به آنچه دلخواهتان است خدمات رسانی نماییم.
به طور کلی میتوان گفت:
• تی شرت های ملانژ از الیاف طبیعی و مصنوعی هستند که به رنگ طوسی ارائه می شود. در بسیاری از فروشگاه های لوازم ورزشی، لباس های راحتی و غیره یافت می شوند.
• تی شرت جودون از پارچه جودون بوده که حالتی دون دون دارد و از تن پوش شیکی هم برخوردار است.
• تی شرت پنبه ای از الیاف 100 درصد پنبه ای تولید شده که بسیار خنک و سبک است و حساسیت پوستی هم ایجاد نمی کند.
• تی شرت پلی استر از جنس پلی استر بوده و از کیفیت بالایی در چاپ برخوردار است.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


محصولات مشابه:
تولید آفتابگیر ماشین تصویر 2 تولید آفتابگیر ماشین

تولید آفتابگیر ماشین

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ تی شرت تصویر 2 چاپ تی شرت

چاپ تی شرت

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ و رایت CD و DVD تصویر 2 چاپ و رایت CD و DVD

چاپ و رایت CD و DVD

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
چاپ پیکسل تصویر 2 چاپ پیکسل

چاپ پیکسل

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش