menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول چاپ کاتالوگ از جمله خدماتی است که نیاز به دقت بسیار دارد و باید محتوای متنی، کیفیت تصاویر، بررسی محل قرار گیری اطلاعات، رعایت فاصله امن طراحی، انتخاب کد رنگ ها و دیگر موارد قبل از چاپ بررسی شود تا هیچ ایرادی متوجه نتایج خروجی نشود. هنگامی که برای سفارش چاپ کاتالوگ با سیلور رسانه تماس می گیرید، اپراتور برای ارائه بهترین خروجی ها، نوع کاغذ، نوع چاپ، طریقه صحافی و دیگر موارد را با شما در میان خواهد گذاشت.
برای آنکه چاپی با کیفیت و ارزان قیمت داشته باشید بی شک چاپ کاتالوگ به روش افست مقرون به صرفه تر از دیگر روش ها خواهد بود. در این چاپ می توانید تیراژ بیش از 500 کاتالوگ را در زمان کمتری داشته باشید. رنگ ها در این چاپ با سیستم CMYK بکار گرفته می شوند که تصاویری با جزئیات زیاد و وضوح تصویر بالا را دارد. در صورتی که سفارش چاپ کاتالوگ را در تعداد بالا بخواهید هرگز از چاپ دیجیتال استفاده نکنید، هرچند زمان کمتری نیاز است اما هزینه هایی را در بر دارد که در مقایسه با چاپ افست قابل مقایسه نیست.
چاپ کاتالوگ هنگامی که به روش افست و با سیستم های مدرن و پیشرفته انجام شود کیفیت مطلوبی را ارائه می دهند. اما اگر در نظر دارید برای تبلیغات چاپ کاتالوگ را در تیراژ کم داشته باشید، بهترین روش چاپ دیجیتال می باشد. علاوه بر این می توانید ویرایش های احتمالی را حتی در زمان چاپ انجام دهید و بدون محدودیت در سایز کاغذ خروجی بگیرید. در این روش چاپ در تعداد پایین سریعتر اما کمی هزینه بردار تر از افست انجام می شود.
مزیت مهمی که در چاپ کاتالوگ برای هر کسب و کاری وجود دارد آن است که به راحتی می توان اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات را در زمان کمتر به تعداد مراجعین بیشتری انتقال دهید. مطمئنا تکرار یک سری اطلاعات به صورت دائمی و تکراری برای افراد مقدور نمی باشد. در نظر داشته باشید غرفه ای در نمایشگاه دارید و می خواهید طی چند روز فعالیت با مخاطبان بسیار در ارتباط باشید، قطعا باید پرسنل، انرژی و زمان بسیار داشته باشید تا بتوانید به طور کامل و همه جانبه پاسخگو باشید. در این زمینه سیلور رسانه به شما پیشنهاد می کند با چاپ کاتالوگ، مدرن و به روز عمل کنید تا کلاس کاری خود را ارتقاء داده و موفق تر عمل نمایید. خدمات چاپ کاتالوگ سیلور رسانه با اپراتور های حرفه ای و طراحان خبره آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان هستند. با ما تماس بگیرید.

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ

                           

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش