menu homeخانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما basketسبد خرید icoورود icoعضویت

چاپ روی آباژور
جهان مدرن و پیشرفت فناوری این امکان را به شما می دهد تا خدمات را به گونه ای متفاوت دریافت کنید و از دیدن نوآوری ها شگفت زده شوید. چاپ ست روشنایی، چاپ لوستر از جمله خدمات به روز و جدیدی است که رسانه نقره ای در سطح گسترده و محدود پوشش می دهد. چاپ لوستر، یا چاپ آباژور چه مفهومی دارد؟ این خدمت را با نام چاپ ست روشنایی در رسانه نقره ای ارائه می کنیم که شما عزیزان می توانید طرح های دلخواه و زیبایی را با توجه به علایق و نوع نیاز روی پارچه نورگیر آباژور یا لوستر داشته باشید.
چاپ ست روشنایی برای چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟
  1. می توان هدیه تبلیغاتی برند یا کسب و کاری را به مخاطبان ارائه نمود.
  2. زیبایی و تزئین منزل، یا اتاق کودک با توجه به رنگ دکوراسیون و علاقه
  3. استفاده در ادارات و ارگان ها به عنوان بخشی از هویت بصری مجموعه
  4. چاپ تصاویر شخصی به عنوان کادو یا هدیه روی آپاژور و بسیاری از موارد دیگر.
چاپ آباژور و لوستر روی پارچه های با کیفیت با قابلیت عبور نور انجام می شود که تصاویر چاپی همچون تابلوی پشت نور به زیبایی در شب جلوه گری می کنند. شاید چنین الگویی را در دکوراسیون های داخلی کمتر دیده باشید اما در صورت تمایل برای یکبار هم که شده می توانید از خدمات چاپ ست روشنایی رسانه نقره ای استفاده کنید و نتایجی رضایت بخش دریافت کنید.
بهتر است برای چاپ ست روشنایی (آباژور و لوستر) از رنگ هایی استفاده شود تا نور پشت پارچه باعث کاهش دید و کمرنگ دیده شدن طرح نشود. چاپ لوستر و آباژور قابلیت ست شدن با رنگ و طرح پرده، فرش، مبلمان و غیره را دارد که هیچ محدودیتی در اجرا وجود ندارد. کافی است بدانیم در چه زمینه ای می خواهید از خدمات چاپ ست روشنایی استفاده کنید. در صورتی که قصد دارید چاپ آباژور را برای محیط کار داشته باشید می توان از رنگ های سازمانی و لوگو برای توسعه هویت بصری استفاده نمود و برای استفاده در منازل نیز الگو ها با توجه به علایق افراد و نوع دکوراسیون مشخص می شود.
می توانید برای آشنایی بیشتر و بهتر با خدمات چاپ ست روشنایی رسانه نقره ای با ما تماس بگیرید تا کارشناسان بخش پشتیبانی بهترین الگو ها را به شما ارائه نمایند و یا فایل با کیفیت از تصاویر مورد علاقه خود را ارسال نمایید تا با توجه به نوع الگو، آباژور یا لوستر طی 7 روز کاری آماده تحویل گردد.ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات


  از مقالات سایت دیدن نمایید ترفند های طراحی ، خدمات نمایشگاهی
تمام حقوق این وبسایت متعلق به سیلوررسانه میباشد.
social social social social social