menu homeخانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما basketسبد خرید icoورود icoعضویت

درب کشویی تصویری
درب کشویی تصویری

درب های کشویی از جمله تزئینات داخلی ساختمان هستند که هر چه حرفه ای تر طراحی شده باشند به زیبایی و لوکس شدن محیط می افزایند. اما آنچه که وجود این درب ها را در محیط ساختمان دلچسب تر می کند، طرح و نقشی است که روی آن چاپ می شود. چاپ درب کشویی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بدون هیچ محدودیتی با توجه به علایق، نوع محیط کار، دکوراسیون، معماری بنا و بسیاری از موارد دیگر دکوراسیونی دلخواه و دوست داشتنی داشته باشید.

کاربردهای درب کشویی

چاپ درب کشویی هیچ محدودیتی در نوع طرح، رنگ و الگوهای چاپی ندارد که از مزیت های مهم این خدمت رسانه نقره ای به شمار می رود. عوامل تعیین کننده قیمت درب کشویی به مواردی از قبیل ابعاد، تعداد خم ها، تراکم، تعداد طرح های چاپی و نوع تسمه بستگی دارد. می توان جهت مجزا نمودن فضاهای داخلی از جمله رستوران، بیمارستان، سالن اجتماعات، محیط اداری، آرایشگاه، منازل، هتل ها، نمازخانه ها و غیره از درب های کشویی سیلور رسانه استفاده نمود.

مشخصات درب کشویی

 • این درب ها مجهز به قفل سوئیچی و دستگیره می باشند که امکان نصب بر روی سقف های کاذب را دارند.
 • درب کشویی را بدون محدودیت در عرض بصورت یکطرفه، دو طرفه در انواع چرمی، P.V.C و طرح های چاپی با تنوع در رنگبندی را از ما بخواهید.
 • همچنین چاپ انواع طرح و عکس (منظره و کاراکتر های کارتونی و غیره) روی درب های کشوئی چرمی امکان پذیر می باشد.

مزایای درب کشویی تصویری

اما نکته قابل توجه و جالب برای بسیاری از علاقمندان به درب کشویی، آنکه از رنگ های با کیفیت و مقاوم در این محصول استفاده می شود که به راحتی خط و خراش پیدا نمی کنند. درب ها از مهم ترین عناصر داخلی ساختمان هستند که در ورودی های هر بخش قرار دارند. میزان اصابت اشیاء و جرم گرفتگی در این بخش بیشتر از دیگر موارد است که باید عواملی همچون ضد ضربه بودن و قابلیت نظافت را داشته باشند.
می توانید با خاطری آسوده درب های کشویی چاپی رسانه نقره ای را به راحتی نظافت کنید ( البته متذکر می شویم که هرگز از مواد شوینده اسیدی و پاک کننده های قدرتمند برای لکه بری استفاده نکنید). چه بسا که لکه ها با یک پارچه نمدار هم به راحتی پاک شوند. همچنین آفتاب، حرارت و دمای بالا یا پایین نیز باعث تغییر شکل و رنگ پریدگی درب نخواهند شد.
علت محبوبیت درب کشویی علاوه بر آنکه می توانید دربی با طرح و نقش دلخواه داشته باشید:
 1. می توانید بدون دردسر کنده کاری و استفاده از مصالح اضافه، درب را به راحتی نصب کنید.
 2. تفکیک فضاهای داخلی و قابلیت برگشت به حالت اول
 3. قابلیت شستشو و نظافت
 4. مقاومت در مقابل گرما و سرما
 5. حداکثر تا 310 سانتی متر ارتفاع
 6. تاشو به صورت یک طرفه و دو طرفی
 7. بدون محدودیت عرضی
 8. چاپ و نصب سریع
 9. قابلیت چاپ دو رو
آنچه در رسانه نقره ای برای مخاطبین و مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است به جهت دسترسی بیشتر به انواع خدمات و ابزارهای ساختمانی و تبلیغاتی است تا بتوانیم به تمام تقاضاها پاسخ مثبت دهیم.


ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  مشخصات


  از مقالات سایت دیدن نمایید ترفند های طراحی ، خدمات نمایشگاهی
تمام حقوق این وبسایت متعلق به سیلوررسانه میباشد.
social social social social social