menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
معرفی محصول
استند پرچمی ساحلی کمانی

استندهای پرچمی از جمله پرکاربرد ترین روش های تبلیغاتی است که در انواع مختلف می توانید در نمونه های رسانه نقره ای بیابید. در این میان استند پرچمی ساحلی کمانی به دلیل حالت کمانی که دارد بسیار جذاب و زیبا به نظر می رسد و فضای مناسبی را نیز برای تبلیغات در اختیارتان قرار می دهد. پرچم استند در ابعاد 270 در 70 سانتی متر است که می توانید آن را با شعار سازمانی و لوگو طراحی کنید. ورودی ها بهترین محل برای قرار گرفتن استند پرچمی ساحلی کمانی هستند تا همچون راهنما عمل کنند و مخاطبان را به سوی محل مورد نظر هدایت نمایند.
استند پرچمی را می توانید در مکان های مختلف قرار دهید که پایه پهن و سنگین آن مانع از سقوط یا جابجایی سازه می شود. در صورتی که علاقمند به شرکت در نمایشگاه هستید و یا می خواهید در ورودی فروشگاه یا شرکت فضای لوکس و تشریفاتی داشته باشید قطعا انتخاب استند پرچمی ساحلی کمانی یکی از بهترین ها خواهد بود که شما را به آنچه در نظر دارید می رساند. با یک بار خرید این استند اطمینان داشته باشید که می توانید بارها آن را استفاده کنید بدون آنکه نگران خرابی و ضربه پذیری بدنه باشید.
حالت کمانی استند پرچمی ساحلی کمانی به گونه ای است که آن را از نمونه های معمول و رایج متمایز ساخته و در انظار، جدید و مدرن به نظر می رسد. دقت داشته باشید، این روش تبلیغاتی است که در ابتدای امر سبب جلب توجه مخاطب می شود و در مرحله دوم است که نوع طراحی اهمیت پیدا می کند. اگر می خواهید تبلیغات موثر و کارآمدی داشته باشید که هزینه ها برای رسیدن به اهداف مورد نظر صرف شده باشند بهتر است مطابق با نیاز روز و جامعه روش تبلیغاتی را انتخاب کنید که بی شک استند پرچمی ساحلی کمانی یکی از بهترین های دنیای تبلیغات خواهد بود.
در نظر داشته باشید کار نصب پرچم روی پایه زیاد هم سخت و زمانبر نیست و تنها در چند دقیقه می توانید آنرا برپا کنید. رسانه نقره ای بهترین سازه ها را به فروش می رساند تا مشتریانی همیشه رضایتمند و خرسند داشته باشد. برای خرید استند پرچمی ساحلی کمانی می توانید به صورت آنلاین اقدام به خرید نمایید. مهم نیست در کجای ایران هستید و چقدر از پایتخت فاصله دارید. رسانه نقره ای به کلیه خرید ها پاسخ مثبت می دهد و محصول سفارشی را به نقاط مختلف کشور طی 2 روز کاری آماده ارسال می کند.

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
استند پرچمی ساحلی کمانی استند پرچمی ساحلی کمانی استند پرچمی ساحلی کمانی

570,000 تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
استند پرچمی ساحلی سامورایی استند پرچمی ساحلی سامورایی استند پرچمی ساحلی سامورایی

570,000 تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
استند پرچمی ساحلی قطره ای استند پرچمی ساحلی قطره ای استند پرچمی ساحلی قطره ای

570,000 تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
استند پرچمی ساحلی بادبانی استند پرچمی ساحلی بادبانی استند پرچمی ساحلی بادبانی

570,000 تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش