menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
سفارش
نوع سفارش :
میزان :
قیمت : 0 تومان
معرفی محصول
استند قاب فنری

•    آیا تاکنون با این ابزار سر و کار داشته اید؟
•    می دانید چه کاربردهایی دارد؟
•    برای چه تصاویری مناسب است؟
•    دوام و متندگاری سازه چقدر است؟
استند قاب فنری سازه ای است که از بخش های مختلفی از قبیل لوله های آلومینیومی، فنر، گوشه های پلاستیکی، پانچ و واشر تشکیل شده است. برای نصب این قاب روی دیوار می توانید از آویزهای زنجیری یا نخ ماهیگیری بی رنگ استفاده کنید. اگر حالت دیوار کوب استند قاب فنری را دوست ندارید می توانید از سقف به صورت آویز آن را نصب کنید.
پوستری که از جنس پلات و لمینت، بنر، تصاویر و پوسترهای چاپ دیجیتال هستند با پانچ هایی که در چهار گوشه آن دوخت می شوند در مرکز
استند قاب فنری قرار می گیرد. نمونه بارز قاب فنری را حتما در زیرگذرهای مترو، سالن های همایش، گالری های عکس، فروشگاه ها، لابی و راهرو هتل و رستوران ها، مدارس، ادارات و غرفه های نمایشگاهی و دیگر اماکن دیده اید که نشان دهنده طراحی حرفه ای و حساب شده آن است که بدون هیچ محدودیتی می توان برای مکان های مختلف و موضوعات متفاوت مورد استفاده قرار داد.
هیچ محدودیتی در استفاده از
استند قاب فنری وجود ندارد حتی می توان تصاویر محبوب شخصی و حتی قدیمی را با استفاده از این قاب ها بر روی دیوار نصب کرد. در صورتی که می خواهید از استند قاب فنری همچون برد اطلاع رسانی استفاده کنید، خوشبختانه می توانید در هر بار استفاده پوستر آن را تعویض نمایید و آن را حامل موضوع جدید کنید. با استفاده از استند قاب فنری می توانید تصاویر را زیبا تر به نمایش بگذارید و مخاطبان را غافلگیر نمود.
استند قاب فنری ابعاد ثابت و تعریف شده ای ندارند، می توانید با توجه به ابعاد تصویر یا پوستر عمودی یا افقی، سفارش خود را در رسانه نقره ای ثبت کنید. البته در نظر داشته باشید میله های قاب چند سانتی متر از تصویر بزرگتر در نظر گرفته می شوند تا به راحتی روی فنرها در مرکز قاب قرار گیرند. میله های آلومینیومی این قاب قابل برش بوده که وزن کمی هم دارند.
اگر گالری یا نمایشگاه دارید و می خواهید از مقرون به صرفه ترین روش ها که البته زیبایی های ظاهری خود را هم داشته باشد استفاده کنید، توصیه می کنیم برای یکبار حتما از
استند قاب فنری استفاده کنید تا مقایسه بهتری با روش های تبلیغاتی قبلی داشته باشید.

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
استند رومیزی A3 درجه 1 استند رومیزی A3 درجه 1 استند رومیزی A3 درجه 1

16,000 تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای سفید استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای سفید استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای سفید

25,000 تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
استند قاب فنری استند قاب فنری

95,000 تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای نقره ای استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای نقره ای استند ایکس تبلیغاتی فلکه ای نقره ای

30,000 تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش