menu   منو خانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما مقالات ورود عضویت سبد خرید
سفارش
نوع سفارش :
میزان :
قیمت : 0 تومان
معرفی محصول در نقاشی روی بوم، ابزارهای کاربردی سهم مهمی در کیفیت و نتیجه کار دارند که سه پایه بوم نقاشی یکی از این اقلام است. می توانید این سه پایه را در وضعیت های مختلف با توجه به قَد، حالت ایستاده یا نشسته در وضعیت های مختلف قرار داد. این محصول ابزار حرفه ای است که وزن و حجم بسیار کمی دارد و می توان آن را به راحتی با خود حمل کرد که عموما از آلومینیوم، پلاستیک و یا چوب ساخته می شوند.
بیشترین ارتفاعی که می توان برای سه پایه بوم در نظر گرفت 80 سانتی متر است. اما نگران نباشید این ارتفاع قابل تنظیم است که می توان با توجه به وضعیت تابلو ارتفاع آن را تغییر داد. در قسمتی که بوم قرار می گیرد پیچ های قابل تنظیم فلزی تعبیه شده تا با توجه به نوع ارتفاع، کوچک یا بزرگی بوم آن را تنظیم نمود.
سه پایه بوم رسانه نقره ای را می توانید تا کرده و با حجم کمی که پیدا می کند با خود در مسیرهایی که پیاده هستید حمل کنید و یا در کیف دستی قرار دهید. قطعه پلاستیکی در انتهای پایه های سه پایه تعبیه شده که از سرخوردن آن جلوگیری میکند. طول و عرض سه پایه در حالت نصب به ترتیب 150 و 80 در 40 سانتی متر و در حالت بسته 50 و 10 در 10  سانتی متر می باشد. با اینکه سه پایه بوم یکی از جلوه های زیبای هنر است که وجودش در اتاق زینت بخش و زیبنده است اما در صورت تمایل  می توانید آن را بعد از اتمام کار تا کرده و در گوشه و کنار اتاق بگذارید که جای زیادی اشغال نکند و بهم ریختی در وضعیت دکوراسیون نداشته باشد.
در صورت تمایل جهت خرید سه پایه بوم با ما تماس بگیرید
تا در تاریخ مورد نظر محصول را دریافت نمایید. همچنین می توانید به صورت آنلاین محصول را خریداری کنید که در زمان نیز صرفه جویی نموده باشید.

ارسال نظرنام و نام خانوادگی :   متن نظر :  

تصویر امنیتی :  


مشخصات

yyy

محصولات مشابه:
سه پایه بوم سه پایه بوم سه پایه بوم

۱۶۰,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
استند رومیزی A3 استند رومیزی A3 استند رومیزی A3

۱۶,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
استند قاب فنری استند قاب فنری استند قاب فنری

۹۸,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش
استند رومیزی A4 استند رومیزی A4 استند رومیزی A4

۹,۰۰۰ تومان

مشاهده توضیحات و ثبت سفارش