menu homeخانه گالری تصاویر قوانین سوالات متداول درباره ما تماس با ما basketسبد خرید icoورود icoعضویت

بهترین راه های تبلیغات محیطی کدامند؟

بهترین راه های تبلیغات محیطی کدامند؟
بهترین راه های تبلیغات محیطی کدامند؟

تبلیغات برای هر صاحب کسب و کاری که می خواهد آگاهی از برند خود ایجاد کند ضروری است. انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارد که بسته به هدف شما می توان از آن ها استفاده کرد. و اما تبلیغات محیطی یکی از راه های محبوبی است که مردم می توانند با استفاده از آن ها، محصولات و کسب و کار خود را تبلیغ کنند. شرکت سیلور رسانه مرکز چاپ و تبلیغات در کلانشهر تهران از سال 1375 به صورت مستقل وارد عرصه تبلیغات گردیده و با بهره گيری از تجارب گذشته، فن آوری های نوين، و بکار گیری نیروی متخصص،خلاق و با توجه به جديدترين استانداردهای جهانی و تطبيق آن با فرهنگ اسلامی و ايرانی موفق به ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیز می باشد. در این مقاله سعی داریم به بررسی بهترین راه های تبلیغات محیطی بپردازیم.


سر فصل های مقاله :

• بهترین راه های تبلیغات محیطی
• تبلیغات محیطی چیست؟
• طراحی تبلیغات محیطی موثر
• بهترین روش های تبلیغاتی محیطی
• ایده های جذاب برای تبلیغات محیطی
• لایت باکس تبلیغاتی و انواع آن


بهترین راه های تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی چیست؟قبل از آنکه به بررسی بهترین راه های تبلیغات محیطی بپردازیم، باید بدانیم که تبلیغات محیطی چیست؟ به طور معمول، مردم بیشتر وقت خود را صرف فعالیت در فضای باز می کنند. این امر سبب می شود که تبلیغات محیطی کاملاً برای عموم کاربردی باشد. به گفته نیلسن، ۹۰ درصد از افراد بالای ۱۶ سال، در ماه گذشته متوجه پیام تبلیغات محیطی شده اند و ۸۰ درصد در سال گذشته پیامی را دیده اند. هر کسب و کاری که به دنبال ورود به یک بازار جدید یا تقویت موقعیت خود به عنوان رهبر بازار است، می تواند از این کانال انتشار و توزیع بهره مند شود. برای ایجاد آگاهی بیشتر در رابطه با تبلیغات محیطی می توانید به نمونه های زیر دقت فرمایید:آگاهی از روش های تبلیغاتی محیطی در سیلور رسانه 818 90 40 0919


نکات طراحی تبلیغات محیطی موثر

طراحی تبلیغات می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. تبلیغات محیطی می‌تواند این خلاقیت را به سطح جدیدی برساند. صادقانه بگویم، رویکرد شما برای طراحی این نوع تبلیغات باید کمی متفاوت از روشی باشد که ممکن است در مورد طراحی سایر مکان های تبلیغاتی انجام دهید.دو ملاحظه طراحی استراتژیک وجود دارد که باید قبل از اینکه خلاقیت خود را آزاد کنید، مورد توجه قرار گیرد:


-برای هدف خود طراحی کنید:

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما هنگام طراحی تبلیغات محیطی، باید در مورد هدفی که می‌خواهید به آن برسید کاملاً شفاف باشید. فقط به این دلیل که شما یک فضای خلاقانه بزرگ دارید، به این معنی نیست که می توانید آن را با یک سری عناصر خلاقانه شلوغ کنید. تبلیغات محیطی برای مؤثر بودن باید یک اقدام خاص و فوری را انجام دهند.

به عبارت دیگر،خلاقیت شما نیاز دارد که فقط یک چیز را تبلیغ کند و بر یک فراخوان متمرکز شود. به عنوان مثال، اگر می خواهید افرادی که تبلیغ شما را می بینند از وب سایت برند شما بازدید کنند، مطمئن شوید که URL وب سایت شما به طور برجسته نمایش داده شده و به راحتی قابل خواندن است.

گاهی اوقات شما لزوماً نیازی ندارید که افراد با دیدن تبلیغ شما کاری انجام دهند، به جز اینکه فقط برند شما را در لحظه تشخیص دهند. در مواردی که تبلیغات محیطی تبدیل به بستر نمایش برند شما می شود، فقط مطمئن شوید که لوگو، محصولات و سایر عناصر طراحی شما در بالا، جلو و در مرکز قرار دارند.


- برای زمینه طراحی کنید:

تبلیغات محیطی می توانند به طور یکپارچه، از نظر طراحی یا پیام، با محیط اطراف خود ترکیب شوند و تبلیغات خارج از خانه را به رسانه متنی نهایی در بسته ابزار بازاریابی برند تبدیل کنند. ایجاد خلاقیت در خارج از خانه از نظر محتوایی می تواند قلاب قدرتمندی برای جلب توجه مصرف کننده باشد، حتی زمانی که آنها در حالت رانندگی هستند.

یک مثال عالی: کمپینی است که دولت محلی شهرستان سانتا کلارا برای تشویق پوشیدن ماسک و سایر اقدامات احتیاطی ایمنی در طول همه‌گیری کووید-۱۹ ترتیب داده است. بیلبوردهای تبلیغاتی با توجه به این واقعیت که منطقه ساحلی محل زندگی جمعیتی بسیار متنوع است، به چندین زبان از جمله انگلیسی، اسپانیایی و تاگالوگ ساخته شده است. اما خلاقیت به همین جا ختم نشد. بیلبوردهایی که در سانفرانسیسکو و اطراف آن قرار داده شده بودند با جاوا اسکریپت به عنوان چشمکی به جامعه فناوری منطقه طراحی شدند.


شهرستان سانتا کلارا یک کمپین تبلیغات محیطی راه اندازی کرد. که مستقیماً با جامعه فناوری محلی به زبانی که به راحتی قابل درک بود صحبت می کرد.بهترین روش های تبلیغات محیطی


یکی از شاخص‌های کلیدی که هنگام تجزیه و تحلیل داده‌های بازاریابی باید به آن توجه کرد این است که چه تعداد از افرادی که یک تبلیغ را می‌بینند در نهایت محصول را خریداری می‌کنند. برای این که این نسبت را بهبود ببخشیم لازم است تا بهترین راه و روش های تبلیغات محیطی را بدانیم.


-مکان درست را انتخاب کنید:

پیام‌های تبلیغات محیطی، فضای رسانه‌ای خاصی را اشغال می‌کنند و به شما امکان می‌دهند در آن مکان‌ها به مخاطبان دسترسی پیدا کنید. این بدان معناست که شما باید اطمینان حاصل کنید که هر فضایی که انتخاب می کنید در موقعیت مکانی اجرا می شود که با مخاطبان هدف شما هماهنگ است.

با شناسایی گرایش‌های رفتاری و الگوهای رفت و آمد مخاطبان اصلی خود، می‌توانید مکان‌های رسانه‌ای را به ‌طور مؤثری بهینه کنید. با همسو کردن پارامترهای مخاطب و گرایش‌های رفتاری با ماهیت خود بازار، به‌طور پیش‌فرض بر روی مناطق کلیدی تمرکز می‌کنید.

زمان بندی تبلیغات محیطی خود را بهینه کنید: دقیقاً چه زمانی می خواهید به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید؟ پاسخ به این سوال می تواند همه جنبه های کمپین تبلیغات محیطی شما را نشان دهد.


ایده های جذاب برای تبلیغات محیطی


آیا می خواهید کمپین بازاریابی خود را در فضای باز اجرا کنید، اما مطمئن نیستید که چگونه؟ یا از چه ابزاری باید استفاده کنید؟ در اینجا 8 ایده برای کمک به شما قرار داده ایم.

1- با پرچم ها سرگرمی ایجاد کنید. پرچم های ساحلی را می توان به عنوان چراغ هایی استفاده کرد که مشتریان را حتی از راه دور به مغازه یا غرفه شما جذب می کند. آنها همچنین می توانند به عنوان تبلیغات مستقیم برای یک محصول یا رویداد استفاده شوند. از آنجایی که آنها از راه دور دیده می شوند، فقط مقدار محدودی از اطلاعات باید چاپ شود.
شما می توانید برای بهتر نشان دادن برندتان، از گرافیست خود بخواهید تا از پالت رنگی برندتان استفاده کند.
2- مشتری را به فکر وادار کنید. با این کار یک ایده ناب برای تبلیغات محیطی خود یافته اید. تابلوها یک ابزار بازاریابی بسیار انعطاف پذیر هستند. تقریباً برای هر مناسبت یا رویدادی، به هر شکلی که فکرش را بکنید می توان از آنها استفاده کرد.
این تابلو، یکی از ایده های جذاب برای تبلیغات محیطی است.


3- دیوارها فضای مناسبی برای تبلیغات هستند. شما می توانید در بازاریابی خود به همان اندازه که می خواهید از دیوارها استفاده کنید. آنها مانند یک بوم بزرگ به شما قابلیت اجرای تمام ایده های خلاقانه تان را می دهند. می توانید آن ها را با چاپ لارج فرمت در اختیار داشته باشید.
یکی از ایده های زیبای تبلیغات محیطی بر روی دیوارها


4- در بازی تبلیغاتی، همه چیز در مورد برجسته شدن در میان رقبا است. بسیاری از برندها تبلیغات خود را با افزودن یک جزء سه بعدی به تابلوهای تبلیغاتی یا حتی پوسترهای خود به سطح بالاتری می برند. اشیاء سه بعدی در تبلیغات برای جلب توجه افراد مفید هستند، به خصوص زمانی که به درستی انجام شوند.
همواره باید این نکته را بدانید که اجزا سه بعدی باید به درستی اجرا شوند.
5-تبلیغات محیطی در همه جا یافت می شود. مکان هایی مانند ایستگاه های اتوبوس، سکوهای قطار، تاکسی ها. در واقع جایی که مردم باید منتظر بمانند، فرصت بازاریابی پیدا می شود! با قرار دادن تبلیغات در معرض دید مسافران این کار صورت می گیرد. این امر به سادگی می تواند با نصب پوستر در ایستگاه اتوبوس یا پوشاندن کامل قطار با تبلیغات برچسب وینیل انجام شود.
در این عکس می توانید ترکیبی از تبلیغات چاپی و محیطی را مشاهده کنید.
6- برچسب ها شکلی از بازاریابی محیطی هستند که اغلب نادیده گرفته می شوند. اگرچه معمولاً به عنوان بخشی از دکوراسیون استفاده می شود، اما یک رسانه بازاریابی بسیار مؤثر هستند. هیچ محدودیتی برای خلاقیت در تبلیغات استیکری وجود ندارد.
استیکر و برچسب های چاپی می توانند به هرشکلی باشند و به هرجایی بچسبند.
7- تبلیغات مبلمان خیابانی یکی دیگر از ایده های بازاریابی در فضای باز هستند. آنها نه تنها توجه مردم را به خود جلب می کنند، بلکه تأثیری ماندگاری بر جای می گذارد.
کیت‌کت از مبلمان خیابانی بهره می‌برد
8- امروزه مصرف کنندگان تمایل بیشتری به تبلیغات دارند که تجربه ای منحصر به فرد و به یاد ماندنی را برای آنها به ارمغان می آورد. فناوری به بازاریابان و تبلیغ‌کنندگان کمک زیادی کرده است تا راه‌های جدیدی را برای تعامل برندهایشان با مردم از طریق تبلیغاتشان بیابند. یک مثال شگفت انگیز، کمپین اهدای خون مجازی NHS است که هدف آن تشویق مردم به اهدای خون و نشان دادن نحوه اهدای آنها به بیماران است.
آنها در کمپین خود بیمارانی را که نیاز به تزریق خون دارند از طریق یک بیلبورد دیجیتال نشان می دهند. سپس به عابران برچسبی داده می شود تا روی بازوی خود بگذارند. سپس برچسبان توسط گوشی هوشمند اسکن می شود. بعد گوشی هوشمند انتقال خون از بازوی شما را شبیه سازی می کند. همانطور که شما عملاً خون می دهید، بیمار روی بیلبورد دیجیتال به آرامی سالم تر به نظر می رسد زیرا کیسه خون در کنار آنها پر می شود.
این عکس مربوط به اهدا خون مجازی استسخن نهایی

وقتی نوبت به بازاریابی محصولات و خدماتتان می رسد، میلیون ها انتخاب دارید. تبلیغات محیطی را میتوان از طریق بیلبورد بزرگراه ها، پوسترهای حمل و نقل و ... به عموم مردم منتقل کرد. تبلیغات در فضای باز شکل بسیار مهمی از تبلیغات است زیرا بسیار بزرگ و قابل مشاهده هستند. بخش مهم این تبلیغات این است که پیامی که باید ارائه شود، واضح و دقیق باشد. اگرچه می توان از تصاویر استفاده کرد، اما نمی توان از آنها بیش از حد استفاده کرد. همه چیز باید در قالبی به بیننده ارائه شود تا بینندگان تصمیم خود را برای خرید محصول یا خدمات بگیرند. در انتخاب بهترین نوع تبلیغات محیطی با توجه به کسب و کارتان، سیلور رسانه در کنار شما است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.


 رسالت شرکت سیلور رسانه رضایت مشتری و کیفیت محصول استهمراه :  818 90 40 0919
تلفن : 68-67 665 665 -021
تلگرام و واتس آپ : 818 90 40 0919
ایمیل : silverrasaneh@gmail.com

» تبلیغات و بازاریابی محیطی
تبلیغات محیطی چیست؟ اهمیت هویت برند در چیست؟ تبلیغات چاپی چیست؟ اصول شعارنویسی تبلیغاتی چیست؟ تفاوت کاتالوگ و بروشور اهمیت تبلیغات تبلیغات نقطه فروش چیست؟ بهترین راه های تبلیغات محیطی کدامند؟ روش های تبلیغات سوپرمارکت ها و فروشگاه ها چرا به تبلیغات درون فروشگاهی نیاز داریم؟ روش هایی برای جذب مشتریان در نگاه اول روش های تبلیغات فروشگاه های لباس
تمام حقوق این وبسایت متعلق به سیلوررسانه میباشد.
social social social social social